Zaměřeno na golf

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

22.03.2020 | Zaměřeno na golf

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.

Golfové ubytování: Západočeské lázně

16.03.2020 | Zaměřeno na golf

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit třeba i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? V sérii článků Golfové Ubytování vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů a zároveň přehled golfových resortů v okolí spolu s užitečnými tipy na hru. Tentokrát do Západočeských lázní. Hřište označené CGK jsou partnery a je možné na nich hrát v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku.

Nová éra českého golfu

25.08.2019 | Zaměřeno na golf

Golf za rozumnou cenu s možností hrát na více místech bez vstupních poplatků: to je ideální volba pro začínající ale i pokročilé golfisty, kteří rádi hrají na různých golfových hřištích