Města ČR

Slevové karty dle regionu: Karlovarsko

28.02.2020 | Kam s dětmi - ubytování a tipy na výlety Jak ušetřit na cestách - tipy na slevy Města ČR Turistické regiony ČR

Slevové karty dle regionu: Brno

01.12.2019 | Jak ušetřit na cestách - tipy na slevy Města ČR Turistické regiony ČR

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

30.11.2019 | Města ČR Aktivity & Akce

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Chystáte se strávit romantický adventní víkend a nebo silvestrovský pobyt v některém z českých maleb

15.11.2019 | Města ČR Aktivity & Akce

V tomto příspěvku jsme pro vás připravili malý přehled kam se vydat během prosince v Brně, Českých Budějovicích, Olomouci, Plzni nebo Českém Krumlově. Každé z těchto krásných měst má mnoho co nabídnout a je připraven bohatý program jak můžete krásně strávit den a zrelaxovat.

Slevové karty dle regionu: Praha

11.08.2019 | Jak ušetřit na cestách - tipy na slevy Města ČR

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.