Jak ušetřit na cestách - tipy na slevy

Slevové karty dle regionu: Karlovarsko

28.02.2020 | Kam s dětmi - ubytování a tipy na výlety Jak ušetřit na cestách - tipy na slevy Města ČR Turistické regiony ČR

Slevové karty dle regionu: Brno

01.12.2019 | Jak ušetřit na cestách - tipy na slevy Města ČR Turistické regiony ČR

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

10.11.2019 | Lyžování Jak ušetřit na cestách - tipy na slevy Turistické regiony ČR

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

25.08.2019 | Lyžování Jak ušetřit na cestách - tipy na slevy Turistické regiony ČR

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Praha

11.08.2019 | Jak ušetřit na cestách - tipy na slevy Města ČR

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

18.06.2019 | Jak ušetřit na cestách - tipy na slevy Turistické regiony ČR

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.