Nápověda

 

Jak probíhá rezervace ubytování?

Rezervace ubytování probíhá on-line prostřednictvím rezervačního formuláře, ve kterém v několika krocích vyberete v daném ubytovacím zařízení požadované pokoje, počet osob, délku pobytu, jeho počátek a konec a případné doplňkové služby (strava, parkování atd.). Dále vyplníte kontaktní údaje a způsob platby, pokud je požadován.

Po odeslání rezervačního formuláře Vám ihned přijde na zadanou emailovou adresu potvrzovací email s ubytovacím voucherem, se kterým se prokážete při příjezdu do ubytování. 

V průběhu vyplňování rezervačního formuláře se Vám zobrazuje celková cena za ubytování.

 

Kdy platíte za ubytování?

Platba za ubytování provádíte přímo v ubytovacím zařízení v den příjezdu. U některých rezervací může být požadována garance kreditní kartou nebo platba zálohy, o čemž jste informováni v průběhu procesu rezervace.

 

Správa rezervací

Pokud si přejete změnit termín své rezervace, případně přidat další pokoje, změnit jména hostů či máte jiné požadavky, pak stačí zvolit jednu z následujících možností v závislosti na vybraném ubytovacím zařízení:

  • kliknete na odkaz, který naleznete v potvrzovacím emailu a který vede na stránku, kde provedete a uložíte potřebné změny
  • Vaše požadavky na změny napíšete do emailu, který naleznete v těle potvrzovacího emailu a který je určen pro správu rezervací. V tomto případě doporučujeme uvést číslo ubytovacího voucheru, aby proběhla změna rezervace co nejrychleji
  • zavoláte přímo do ubytovacího zařízení na telefonní číslo uvedeném na konci potvrzovacího emailu a domluvíte si změnu rezervace s ubytovacím zařízením ústně.

Pro zrušení rezervace platí stejný postup jako v případě změny rezervace.

 

Kdy kontaktovat ubytovací zařízení?

S dotazy ohledně Vašeho pobytu Vám nejlépe a nejrychleji pomůže přímo ubytovací zařízení, jehož kontakt naleznete na konci potvrzovacího emailu.

 

Kdy kontaktovat nás?

Pokud si nejste jistí s postupem rezervace, potřebujete poradit s rezervací ubytování, nepřišel Vám ubytovací voucher, či se chcete dozvědět tipy a triky na určitou tématiku v oblasti cestování po ČR nebo máte obecný dotaz, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde PRO Vás!