Filtry

Zámecký penzion Rotunda

Pension Na poptávku
Zámecké nám. 4/14, 69002 Břeclav Ukázat na mapě

Břeclavský penzion Rotunda leží u hranic se Slovenskem a Rakouskem, a proto lze využít jeho služby jak na služební cestě, tak na dovolené. Obzvláště v letních měsících nelze opomenout návštěvu Lednicko – valtického areálu, který je na seznamu památek UNESCO.
Náš zámecký penzion nabízí ubytování v 1-4 lůžkových pokojích a jednom suite, přičemž každý pokoj má své soc. zařízení (WC + sprchu), chladničku a televizor. V podkrovní části je možné připojení k síti Internet. Volné chvíle mohou naši hosté využít k návštěvě přilehlé vinárny Rotunda, která se může pyšnit širokou nabídkou jídel a oblastních vín, včetně archivních. Chybu by udělali ti návštěvníci Břeclavi, kteří by si nechali ujít krásu Lednicko-valtického areálu. Cestu na zámek Lednice si mohou zpříjemnit procházkou po lesní stezce, která vede přímo od penzionu. K výletu rovněž lákají jedinečné přírodní scenérie nedalekého Pohanska. Pro ty, kteří rádi sportují, je tu letní koupaliště s tobogány, sauna, posilovna, squash centrum nebo tenisové kurty. V zimě pak poskytne našim hostům azyl krytý bazén nebo zimní stadion.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Recepce Terasa TV TV místnost Venkovní gril Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 1 km Minigolf 0.5 km Půjčovna kol 0.5 km Squash/ricochet 0.7 km Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 0.5 km Úschovna jízdních kol Aquapark 35 km Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka 0 km Jízda na koni Kino 0.5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.8 km Vyhlídkové lety Bar Cukrárna 0.3 km Internetová kavárna 0.2 km Kavárna 0.1 km Pivnice 0.1 km Pizzerie 0.3 km Restaurace Snídaně Vinárna 0 km Zahrádka 0.1 km Bazén - venkovní 0.5 km Bazén - vnitřní 0.5 km Fitness 0.5 km Sauna 0.5 km Solárium 1 km Wellness/lázně 24 km Catering - varianta A Catering - varianta B

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Jak se k nám dostat?

Zastávka: 500 m Autobusové nádraží: 1500 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 1500 m