Filtry

Chalupa Pod Lípou

Chata Na poptávku
Bernartice 01, 54204 Bernartice Ukázat na mapě
?

Chalupa Pod Lípou je ideální pro rodinnou rekreaci s dětmi a skupiny přátel. Nové podlahové topení vhodné pro malé děti. 
Nádherný výhled na Sněžku a Vraní Hory.
Velká oplocená rekreační zahrada s venkovní pergolou, grilem, travnatým hřištěm a bazénem. Dětské houpačky, pískoviště, skluzavka, trampolína, stolní tenis.

Parkování zdarma: na soukromém pozemku u objektu pro 10 aut.

Velmi klidné místo, ideální pro rodinnou rekreaci s nádherným výhledem na  Sněžku a ohromnou rekreační zahradou. Vhodné i pro srazy příbuzných, přátel, oslavy narozenin,  školení a pod.Vybavení

Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Terasa TV Venkovní gril Zahrada Půjčovna kol Stolní tenis Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Turistické trasy v okolí Bazén - venkovní Perličková vana Sauna

Pokoje

Chalupa je po celkové rekonstrukci a modernizaci. K poměrně značnému komfortu přispívá, že na 7 ložnic je 6 koupelen,

velká společenská místnost, myčka, pračka, hala s krbem, sauna, bazén, altán s ohništěm, trampolína, stolní tenis, dětské hřiště s pískovištěm, houpačky, klouzačka a pod.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.