Filtry

Penzion Rendezvous

Pension Na poptávku
Střelecká 155, 69142 Valtice Ukázat na mapě
?

Penzion Rendezvous se nachází v tiché části sklepní ulice u městských hradeb historického města Valtice. Penzion je vzdálen asi 300 m od náměstí a 100 m od silnice do Rakouska. Tiché prostředí nedaleko zrušeného františkánského kláštera je vhodné pro romantiky i milovníky historie. Rovněž si zde přijdou na své milovníci vína. 

V penzionu můžete prožít příjemnou oslavu, firemní školení, ale může být i Vaší základnou pro pořádání výletů do okolí. LVA je rájem turistů i cykloturistů. Parkování na vyhrazeném parkovišti před penzionem. Možnost úschovy kol. Jsme ochotni se Vám plně věnovat. Po předchozí domluvě zajistíme i plnou penzi, výlety do okolí, dopravu sklep, degustaci, raut a pod.

 


Okolí

Valtice jsou ideální pro vyjížďky na kolech. Převýšení jsou jen nepatrná. Městem prochází Lichtenštejnské a vinařské stezky. Navštivte v katastru města zámek, kolonádu Reistna, vítězný oblouk Rendezvous, kapli Sv. Huberta, Belveder, kostel Nanebevzetí Panny Marie s originály vlámských mistrů, Městské muzeum, Zemědělské muzeum, Salon vín a další pamětihodnosti. Bude-li to pro Vás málo, prozkoumejte další místa Lednicko-valtického areálu, Mikulov a Pálavu.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Billiard 1 km Půjčovna kol 0.02 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Aquapark 25 km Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.4 km Houbaření Jízda na koni Kino 0 km Park 0.7 km Přírodní koupání 3.3 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.4 km Bar Restaurace Snídaně Vinárna Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní 0.6 km Wellness/lázně

Pokoje

Penzion nabízí ubytování v jednom dvoulůžkovém apartmánu s vířivou vanou a sprchou a nebo v sedmi dvoulůžkových pokojích se sprchou.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Extra

Penzion disponuje těmito kapacitami: ubytovací: 18 osob, restaurace: 40 osob, bar: 10 osob, vinárna: 20 osob, vinný sklep: 10 osob na stání.