Filtry

Pension Harmonie

Pension Okamžitá rezervace
Kmochova 569, 28002 Kolín Ukázat na mapě

Pension harmonie nabízí ubytování ve 4 dvolůžkových pokojích a jednom apartmánu pro 4 osoby. Celková kapacita pensionu je 12 osob. V prostorách pensionu najdete salónek vhodný pro pořádání seminářů, školení, svateb, rodinných oslav a jiných společenských akcí. Parkování je možné na veřejném parkovišti v bezprostřední blízkosti penzionu zdarma.


Okolí

13 km od penzionu se nachází Kutná Hora, kde můžete navšívit chrám sv. Barbory. 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Pokojová služba Postýlka Praní prádla Směnárna 0.1 km Taxi TV Vícejazyčný personál Aerobik 0 km Billiard 0.3 km Bowling 0.5 km Půjčovna kol 0.5 km Šipky 0.3 km Squash/ricochet 1 km Tenisový kurt - venkovní 0.7 km Úschovna jízdních kol Aquapark 0.5 km Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 1 km Kino 1 km Noční klub 0.6 km Park 0.3 km Přírodní koupání 15 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Bar 0.3 km Cukrárna 0.2 km Pivnice 0.2 km Pizzerie 0.2 km Restaurace 0.1 km Snídaně Bazén - venkovní 0.5 km Bazén - vnitřní 0.5 km Fitness 1 km Parní sauna 0.5 km Perličková vana Sauna Wellness/lázně

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitním příjmem, internetem a minibarem. 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.


Stravování

Pension má vlastní restauraci, kde si můžete vybrat z široké nabídky českých jídel, specialit a ryb. Pro hosty je podávána bohatá snídaně, která je započítána v ceně ubytování. V letních měsících je otevřená terasa.

Jak se k nám dostat?

vlakové i autobusové nádraží je vzdálené 500 m