Filtry

Hotel Olga

Hotel Na poptávku
Zborovská 45, 68401 Slavkov u Brna Ukázat na mapě
?

Hotel Olga nabízí ubytování v 21 pokojích, celková kapacita je 50 lůžek. Pokoje jsou vybaveny TV a sociálním zařízením. Hotel se nachází v klidné části města Slavkova u Brna (cca 20 km od Brna). 

Nabízíme ubytování ve vkusně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV. Dále nabízíme i pokoje komfortně vybavené (větší pokoje se sedací soupravou, soukromým balkonem a vanou). Pro nenáročné návštěvníky je možné ubytování se společným sociálním zařízením. 

Ukončení pobytu je do 11:00 následujícího dne.


Okolí

Díky vynikající poloze v centru města Slavkova u Brna se kamkoliv dostanete i pěšky. Slavkovský zámek s možností prohlídky, zámecká záhrada, golfové hřiště a koupaliště jsou oblíbená místa. 
Doporučujeme také navštívit zámek v nedalekých Bučovicích, hrad Buchlov, zámek Buchlovice, Brněnský hrad Špilberk, nebo Moravský kras.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště TV Restaurace Nekuřácké prostředí Klimatizace Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Recepce Terasa Vícejazyčný personál Beachvolejbalový kurt 16.2 km Bowling 19.3 km Golf 0.17 km Lyžařský vlek 13.9 km Tenisový kurt - venkovní 16.2 km Autobusová zastávka 0.6 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Letiště 19 km Přírodní koupání 0.77 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.2 km Cukrárna 0.33 km Kavárna 0.33 km Bazén - vnitřní 22.9 km Fitness 0.51 km Masáže 0.29 km Sauna 5.2 km

Pokoje

+ v ceně ubytování je zahrnuto parkování, k dispozici je 20 parkovacích míst 
+ celý hotel je pokryt Wi-Fi signálem pro připojení k iternetu 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Restaurace přímo na hotelu

Jak se k nám dostat?

GPS: 49°9'9.53"N, 16°52'43.319"E