Filtry

Penzion Erika

Pension Na poptávku
Družstevní 248/1, 35101 Františkovy Lázně Ukázat na mapě

Penzion Erika poskytuje své služby již od roku 1991 jako jedno z prvních ubytovacích zařízení tohoto druhu ve Františkových Lázních. Nachází se v klidné části města cca 15 minut od lázeňské kolonády. Součástí penzionu je i kavárna - pizzerie s terasou, kavárna má kapacitu 33 míst, terasa 17 míst. Od středy do neděle pro Vás vyrábíme domácí zákusky, koláče, dezerty, dorty a italskou pizzu. Uspořádáme pro Vás rodinné oslavy - narozeniny, svatby atp. či firemní setkání. 

Penzion má 5 pokojů (3 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový pokoj a 1 dvoulůžkový apartmán). Pokoje mají své sociální zařízení a jsou vybaveny trezorem, TV + SAT, lednicí a fénem. Penzion má 4 garáže a také svou terasu, kde je možné posedět či grilovat. Pro naše hosty v kavárně či penzionu - WIFI připojení zdarma.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezpečnostní schránka TV Zahrada Dětské hřiště Kavárna Pivnice Restaurace Zahrádka Obchodní centrum 0.3 km Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Bowling 5.1 km Golf 10 km Lyžařský vlek 17.8 km Půjčovna kol Tenisový kurt - venkovní 0.9 km Aquapark 1.6 km Autobusová zastávka 0.4 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 1 km Kino 8.1 km Letiště 41.4 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.4 km Pizzerie Bazén - venkovní 1.8 km Bazén - vnitřní 0.9 km Fitness 0.9 km Kadeřnictví/salón krásy 0.9 km Masáže 0.9 km Parní sauna 1.4 km Perličková vana 0.9 km Sauna 0.9 km Wellness/lázně 0.9 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Místo vyhrazené pro kuřáky Minigolf 0.9 km Střelnice 20 km Tělocvična/sportovní hala 0.9 km Lov Park 0.01 km Přírodní koupání 10 km Rybolov Snídaně Koupele 0.9 km Solná jeskyně 0.9 km

Pokoje

Penzion má 5 pokojů (3 dvoulůžkové pokoje, 1 třílůžkový pokoj a 1 dvoulůžkový apartmán). Pokoje mají své sociální zařízení a jsou vybaveny trezorem, TV + SAT, lednicí a fénem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Součástí penzionu je i kavárna - pizzerie s terasou, kavárna má kapacitu 33 míst, terasa 17 míst. Od středy do neděle pro Vás vyrábíme domácí zákusky, koláče, dezerty, dorty a italskou pizzu. Uspořádáme pro Vás rodinné oslavy - narozeniny, svatby atp. či firemní setkání.