Filtry

Penzion U modrého zvonku

Pension Na poptávku
nám. Svobody 88, 79376 Zlaté Hory Ukázat na mapě

Penzion U Modrého Zvonku se nachází v historickém jádru města Zlaté hory. Ubytovat se zde můžete ve dvoulůžkových pokojích a apartmánu. V přízemí budovy se nachází restaurace. Blízké Jeseníky, ale i okolní pamětihodnosti jsou oblíbeným cílem turistů. Hranice s Polskem je vzdálená jen 3 kilometry, nabízí se vám tak mnoho příležitostí k trávení volného času nejen v naší zemi, ale i u našich severních sousedů.


Okolí

Pokud máte rádi památky a historii, tak určitě navštivte nedaleký zámek ve Velkých Losinách nebo hrad Sovinec.

Velmi zajímavá je i státní přírodní rezervace Rejvíz. Najdete zde naučnou stezku vedoucí rašeliništi, které se rozprostírají mezi dvěma jezery. V okolí uvidíte unikátní flóru a faunu.

Za odpočinkem vyrazte do blízkých lázní Karlova Studánka, najdete zde bazény a sauny, které vám dopřejí dokonalou relaxaci.

Blízké Jeseníky přímo vybízí k podnikání pěších i cyklistických výletů. Značené stezky vás pohodlně dovedou ke známým cílům i méně turisticky navštěvovaným místům, které vám ukáží přírodu téměř nedotčenou člověkem.

V zimě se můžete těšit na širokou škálu sjezdových tratí Na své si přijdou zdatní lyžaři i úplní začátečníci, kteří můžou vyhledat pomoc jedné z mnoha lyžařských škol. Pro milovníky bílé stopy jsou upravovány kilometry běžkařských trat.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Pokojová služba Zahrada Bar Restaurace Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Terasa TV Vícejazyčný personál Bowling 12.7 km Golf 12.6 km Lyžařský vlek 3.6 km Půjčovna kol 16.1 km Tenisový kurt - venkovní 0.26 km Aquapark 40.8 km Autobusová zastávka 0.22 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 17.7 km Houbaření Kino 0.08 km Letiště 81.6 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Cukrárna 5.7 km Pizzerie 17.7 km Zahrádka Bazén - vnitřní 12.7 km Fitness 13.7 km Koupele 19.7 km Perličková vana 19.7 km Sauna 19.7 km Wellness/lázně 19.7 km

Pokoje

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a třílůžkový apartmán. Všechny pokoje disponují satelitní televizí, vlastním sociálním zařízením a bezdrátovým připojením k internetu.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

Ubytování je bez stravy. V přízemí budovy je ovšem restaurace s bohatým jídelní a nápojovým lístkem.

Jak se k nám dostat?

Zaparkovat lze bezplatně v areálů penzionu. Do města zajíždí autobusová doprava.