Filtry

Penzion Lionetta

Pension Okamžitá rezervace
Národní 10/3, 35101 Františkovy Lázně Ukázat na mapě
4,0

Penzion Lionetta se nachází přímo v centru lázeňského dění Františkových Lázní, na Národní ulici, která je hlavní pěší zónou města. Nabízíme Vám ubytování v malém rodinném penzionu s jedno a dvoulůžkovými pokoji a jedním apartmá pro 2 osoby, vše s možností přistýlek. V budově penzionu můžete využít i další služby, které jistě zpříjemní Váš pobyt kadeřnictví, manikúra, pedikúra, kosmetika a original Thai masáže.


Okolí

V blízkém okolí našeho penzionu Lionetta můžete navštívit celou řadu zajímavých míst s bohatou historií. Několik nejzajímavějších jsme vybrali, jako případný tip na výlet.

Nejmenší české lázně jsou jedním z pilířů Západočeského lázeňského trojúhelníku. Jejich poloha blízko hranice se SRN a nedaleko historického Chebu z nich dělá velmi přitažlivou turistickou destinaci. Více si o Františkových Lázních můžete přečíst v tomto článku.

• SOOS
Jedná se o rozlehlé rašeliniště a slatiniště, kde vyvěrá velké množství minerálních pramenů a čistý oxid uhličitý v tzv. mofety – bahenní sopky. Naučná stezka vede po dně vyschlého jezera, které mělo slanou vodu. Dnes zde najdeme evropskou raritu – tzv. křemelinový štít.

• Golf Resort
Hned za německou hranicí Vás v Hazlově u Františkových Lázní čeká sportovně náročné golfové hřiště s 18 jamkami. Bylo otevřeno v roce 2002 v půvabné krajině chráněné přírodní oblasti povodí Ohře. 18 drah mezinárodního standardu bylo v přírodním stavu harmonicky začleněno do krajiny.

• Seeberg
Nachází se v obci Ostroh 5 km od Frant. Lázní směrem na Aš. Hrad Seeberg byl po svém založení jedním z vojenských opěrných bodů, které vytvářely zázemí při německé kolonizaci Chebska. Původní románský hrad zde stál pravděpodobně již koncem 12. stol., první písemná zpráva je však až z roku 1322.

• Komorní Hůrka
Komorní Hůrka patří k nejmladším sopkám Českého masivu . Vznikla na rozhraní třetihor a čtvrtohor ve třetí a konečné vulkanické fázi svrchního pleistocenu (Würmu) před 115 000 – 15 000 lety a její dozvuky Ize datovat ještě v holocenu, tedy před méně než 10 000 lety.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Hotelový transport Postýlka Praní prádla Aerobik 0.5 km Golf 7 km Minigolf 0.5 km Půjčovna kol 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.1 km Dětské hřiště 0 km Diskotéka 0.1 km Divadlo 0.2 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 0.1 km Vlaková zastávka 1 km Bar 0.1 km Cukrárna 0.1 km Kavárna 0.1 km Pivnice 0.01 km Pizzerie 0.1 km Restaurace 0.1 km Zahrádka 0.1 km Bazén - venkovní 0.5 km Bazén - vnitřní 0.5 km Fitness 0.5 km Kadeřnictví/salón krásy Masáže Perličková vana 0.5 km Sauna 0.1 km Wellness/lázně 0.1 km

Pokoje

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, TV, lednicí. V celém penzionu je možnost WiFi připojení k internetu. Snídaně podáváme v penzionu formou bufetu.

Recenze

Dobré místo, dobré služby Penzion Lionetta se nachází na hlavní lázeňské třídě ve vnitrobloku, díky dobrému označení je snadno dostupný. Služby poskytuje kvalitní za příznivou cenu. K dispozici je i wellness program. Celkově ubytování v dobrém místě, bez jakýchkoli problémů, za velmi příznivou cenu.
Miroslav P 01.2018

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Penzion se nachází přímo na pěší zóně, kde se nachází v bezprostřední blízkosti několik velmi dobrých restaurací.

Extra

Rádi doporučíme lázeňské procedury, popřípadě konzultace s lékařem.

Jak se k nám dostat?

Autobusová zastávka 100m, vlakové nádraží 500m