Filtry

Penzion Ecotoner

Pension Okamžitá rezervace
Geislerova 283/9, 61500 Brno Ukázat na mapě

Penzion Ecotoner, který se nachází v blízkosti zastávky 3 tramvajových linek, umožňuje tak cestu do centra Brna tramvají za 10 minut. Bezplatné parkoviště se nachází na dvoře penzionu. Penzion disponuje společnou kuchyňí a Wi-Fi připojením zdarma.

Kuchyně, která je společná je vybavena lednicí, mikrovlnnou troubou a varnou konvicí. K dispozici je v kuchyni také káva nebo čaj. V penzionu se nachází společenská místnost s televizorem.

Ve vzdálenosti 5 minut chůze kolem penzionu jsou různé restaurace. Na nádraží je to od penzionu 2 km a autobusové nádraží je vzdálené 3 km. Za 15 minut dojedete tramvají na brněnské výstaviště.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Klimatizace Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky TV místnost Úschovna zavazadel Tenisový kurt - venkovní 1 km Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Letiště 8 km Rybolov Tramvajová zastávka 0.05 km Vlaková zastávka 1 km Kavárna 0.2 km Pivnice 0.05 km Restaurace 0.1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.02 km

Pokoje

Pokoje jsou s umyvadly, skříněmi, konf. stolky a židlemii, cena zahrnuje ložní prádlo a ručníky.

 

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

V okolí penzionu se nachází několik restaurací.

Extra

Provozní doba recepce je od 08 - 16 hodin. Po 16 hodině není možné pokoj dále rezervovat. V případě, že bude Váš příjezd mimo provozní dobu recepce, informujte zařízení předem o pozdějším příjezdu.