Filtry

Hotýlek U Pekina

Hotel Na poptávku
Dolní Údolí 44, 79376 Zlaté Hory Ukázat na mapě
?

Penzion Hotýlek U PekinaVám nabízí velmi pěkné stylové ubytování v rekonstruovaném interiéru venkovské hospůdky V Jeseníkách ve Zlatých Horách. Hotýlek se nachází v Jeseníkách v oblasti Dolního Údolí ve Zlatých Horách, které je obklopeno horskými masivy s nejrozmanitějšími zajímavostmi, které stojí za to navštívit.

Nabízíme ubytování ve 2 - 5 lůžkových pokojích pro 50 osob s možností přistýlky a televize. Pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou. Pokoje jsou nově a vkusně vybavené a čisté. Penzion Jeseníky - Hotýlek u Pekina splňuje požadavky i náročnějších hostů.

Návštěvníci zde mohou najít široké rekreační vyžití jak v létě, tak i v zimě. Během zimních měsíců je možné využít vlastní lyžařský vlek se sjezdovkou o délce 500m a převýšením 95m, nebo navštívit některé z řady lyžařských středisek, které se nacházejí v okolí např. Zlaté Hory, Červenohorské sedlo atd.. Pro běžkaře jsou zde upravované kilometry běžkařských tratí.

Hotýlek U Pekinanabízí v letních měsících množství značených cyklistických i turistických stezek. Místa, která stojí za to v okolí navštívit jsou popsána v naší sekci "Zajímavá místa" a "Tipy na výlet". Dále je možné využít přímo u hotelu venkovní bazén, saunu, víceúčelové hřiště včetně dětského koutku, šipky a billiard.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Dětský koutek Postýlka Přednáškový sál TV TV místnost Venkovní gril Zahrada Billiard Bowling Lyžařský vlek Minigolf Šipky Stolní hry Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.02 km Dětské hřiště Houbaření Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní Bazén - vnitřní Perličková vana Sauna Wellness/lázně

Pokoje

Ubytování v Hotýlku u Pekina splňujte požadavky na komfortní a cenově dostupné ubytování v krásném prostředí Jeseníků a stane se místem, na které se budete vždy rádi vracet. 

Nabízíme ubytování ve 2 - 5 lůžkových pojích pro 50 osob s možností přistýlky a televize. Pokoje mají vlastní sociální zařízení s koupelnou. Pokoje jsou nově a vkusně vybavené, čisté a budou splňovat požadavky i náročnějších hostů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku