Filtry

Penzion Three

Pension Na poptávku
Anglická 193/57, 35101 Františkovy Lázně Ukázat na mapě
?

Nabízíme ubytování v nově postaveném pensionu, který se nachází v zadním traktu vstupní budovy. Vedle pensionu je k dispozici zahrada pro relaxaci a odpočinek. Váš automobil můžete zaparkovat u pensionu zdarma,nebo jej umístit na naše nové soukromé parkoviště u pensionu za případný poplatek,hlídané 24 hodin kamerovým systémem. Nabízíme Vám nově také masáže přímo v pensionu, nebo novou zřízenou službu - bezdrátové připojení k internetu zdarma v celém objektu! Pujčovna kol je Vám k dispozici od Března do Listopadu .

Penzion se umístil v TOP 25 a TOP 50 ,3 místo pro Karlovarský kraj,v soutěži AHR ČR PENZION ROKU 2011,2013,2014, a i 2015 !!


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.02 km Nekuřácké prostředí Hotelový transport Praní prádla Sekretářské služby TV Zahrada Bowling 0.5 km Půjčovna kol Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Úschovna jízdních kol Aquapark 2 km Autobusová zastávka 0.6 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.1 km Divadlo 1 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.8 km Kavárna 0.5 km Restaurace 0.3 km Snídaně Vinárna Vinný sklípek Masáže Župan

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, některé s balkónem, na požádání TV. Možné je i ubytování v apartmánu, nebo umístění třetí postele na pokoj.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Události

!!! Nyní sleva 20% na všechny pokoje !!!

Stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů a parkování. Obědy nebo večeře je možné se slevou zajistit v jedné z partnerských restaurací v blízkosti pensionu.

Extra

Nově nabízíme také masáže přímo v pensionu.Půjčovna horských kol taktéž přímo v pensionu. Vinný sklípek k dispozici pro větší počet hostů.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 300 m Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 500 m