Filtry

Penzion Svatý duch

Pension Na poptávku
Pod Svatým Duchem 139, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
Penzion Svatý Duch je výhodným místem pro vycházky do města i k výletům do přírody. Ubytovaní hosté mohou parkovat v oplocené zahradě před penzionem, jedno parkovací místo je v garáži. Z oken penzionu je krásný pohled na řeku Vltavu. K dispozici jsou dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje. Pokoje jsou prostorné a slunné. V létě je možnost posezení na zahradě před domem. WIFI připojení na pokojích zdarma.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Venkovní gril Zahrada Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Jízda na koni Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3.6 km Restaurace 0.2 km Bazén - venkovní 1.2 km

Pokoje

K dispozici jsou dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje. Pokoje jsou prostorné a slunné.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Jídelna se šesti místy u stolu je vybavena sporákem, chladničkou a základním kuchyňským vybavením pro vaření a stolování.

Jak se k nám dostat?

Autobusová zastávka je vzdálená 300 metrů. Vlakové nádraží se nachází ve vzdálenosti 3,6 km od penzionu.