Filtry

Penzion Na Vyhlídce

Pension Na poptávku
Lukov 26, 66902 Znojmo Ukázat na mapě

Kvalitní a levné ubytování v NP Podyjí. Pokoje s vl. soc. zázemím. Vybavené kuchyňky pro Vaše vaření. Kolem penzionu je prostorná a udržovaná zahrada s krytým bazénem, pro chvíle oddechu nabízíme posezí pod altány. Možnost grilování. Pro děti hřiště s trampolínou, houpačky, šipky, stolní tenis a fotbal, pískoviště.

V našem penzionu Vám můžeme nabídnout ubytování ve dvou čtyřlůžkových pokojích a čtyřech dvoulůžkových. Každý pokoj má barevnou televizi, sprchový kout a toaletu. Pro Vaše vaření jsou k dispozici kompletně vybavené kuchyňky. Pokud Vás nebudou lákat jiné zajímavosti znojemského regionu, můžete posedět a relaxovat na udržované zahradě, nebo si zaplavat v bazénu. Pro úschovu kol máme uzamykatelné kolárny a osvětlené parkoviště přímo před objektem.


Okolí

Klidné prostředí na okraji malé obce. Ideální výchozí bod pro cyklo a pěší turistiku.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Venkovní gril Zahrada Půjčovna kol Šipky Stolní tenis Úschovna jízdních kol Aquapark 47.6 km Autobusová zastávka 0.8 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 6.7 km Restaurace 0.5 km Vinný sklípek 0.5 km Bazén - venkovní Bazén - vnitřní Wellness/lázně 47.6 km

Pokoje

V našem penzionu Vám můžeme nabídnout ubytování ve dvou čtyřlůžkových pokojích a čtyřech dvoulůžkových. Každý pokoj má barevnou televizi, sprchový kout a toaletu. Pro Vaše vaření jsou k dispozici kompletně vybavené kuchyňky.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Pro soukromé vaření hostů jsou k dispozii plně vybavené kuchyňky.

Jak se k nám dostat?

Autobus: Znojmo - Čížov, vlak: Citonice.