Filtry

Penzion Vila Háj

Pension Na poptávku
Třeština 71, 78973 Třeština Ukázat na mapě

Vila Háj poskytuje ubytování v příjemném prostředí obce Třeština.

Plhákovu vilu najdete v osadě Háji ležící na řece Moravě jež protéká rozlehlým úvalem lužní krajiny mezi Hanušovickou a Zábřežskou vrchovinou.

Vilu nechali postavit manželé Karel a Ellen Plhákovi v roce 1921 podle návrhu významného českého architekta B. Fuchse a J. Štěpánka v duchu plastického rondokubismu.

Ubytování s možností letního venkovního občerstvení je díky ojedinělé architektuře Plhákovy vily a okolní přírodě vyhledáváným cílem hostů penzionu, cyklistů, vodáků a vůbec všech obdivovatelů unikátní architektury.

Nabízíme možnost ubytování v penzionu umístěném v druhém patře Plhákovy vily ve třech třílůžkových a třech dvoulůžkových pokojích. V letních měsících je k dispozici venkovní občerstvení, jež vyhledávají především cyklisté a vodáci.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Expresní check-in Expresní check-out Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Obchodní centrum 5 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Přednáškový sál Taxi TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 5 km Půjčovna kol Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 2 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Jízda na koni Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3 km Vyhlídkové lety Bar Snack bar Zahrádka

Pokoje

Nabízíme možnost ubytování v penzionu umístěném v druhém patře Plhákovy vily ve třech třílůžkových a třech dvoulůžkových pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení s možností přistýlky.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování Vila Element v prostředí Jeseníků

Oblast Jeseníků je krásný, turisty zatím neobjevený, horský ráj. Nabízíme vám ubytování v krásném a moderním apartmánovém ubytování. Vila Element nabízí prostorné ubytování až pro 17 osob. Kromě vybavení apartmánu mohou hosté využívat společné prostory a služby. Okolí vily nabízí terasu s grilem, samostatné venkovní ohniště připravené na opékání a posezení u ohně. To vše v upravené zahradě obklopené loukami a lesy, jenom 10 minut pěšky z centra města Jeseník.