Filtry

Pension Teddy

Pension Na poptávku
Rooseveltova 38, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě

Pension Teddy leží ve svahu nad řekou Vltavou v historickém centru města. Pension poskytuje ubytování klasických a v historicky zařízených pokojích s výhledem na řeku lemující městský park a na malebná zákoutí Českého Krumlova.

Pension je umístěn v klidné historické uličce bez dopravního ruchu. Najdete u nás klidné místo, kde si můžete odpočinout během vašeho pobytu v historickém Českém Krumlově.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.07 km Pokojová služba Postýlka Směnárna 0.2 km Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 0.75 km Aerobik 2.9 km Beachvolejbalový kurt 1.6 km Bowling 0.07 km Golf 6.2 km Lyžařský vlek 23.3 km Půjčovna kol 0.55 km Půjčovna lyží 23.3 km Squash/ricochet 2.9 km Stolní tenis 2.9 km Střelnice 3.5 km Tělocvična/sportovní hala 1.1 km Tenisový kurt - venkovní 1.3 km Tenisový kurt - vnitřní 1.3 km Autobusová zastávka 0.07 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Diskotéka 0.6 km Divadlo 0.03 km Houbaření Jízda na koni Kino 1.2 km Noční klub 0.6 km Park 0.75 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.5 km Bar 0.03 km Cukrárna 0.25 km Kavárna 0.25 km Pivnice 0 km Pizzerie 0.2 km Restaurace 0.03 km Snídaně Vinný sklípek 0 km Zahrádka 0.03 km Bazén - vnitřní 1.6 km Fitness 2.6 km Jóga 2.6 km Kadeřnictví/salón krásy 0.15 km Masáže 0.15 km Parní sauna 1.6 km Sauna 2.6 km Solárium 0.25 km Wellness/lázně 0.15 km

Pokoje

POKOJE "OLD STYLE": Pokoje v historickém stylu zařízené z velké části originálním nábytkem a doplňky ze 17. a 18. století. U těchto pokojů je možné využít balkón. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou. Některé pokoje (podle zájmu) jsou vybaveny televizí. Všechny pokoje jsou pokryty Wi-Fi signálem pro připojení vašeho notebooku k internetu. POKOJE "CLASSIC": Stylové pohodlné pokoje zařízené tak, jak jste zvyklí. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC a koupelnou. Některé pokoje (podle zájmu) jsou vybaveny televizí. Všechny pokoje jsou pokryty Wi-Fi signálem pro připojení vašeho notebooku k internetu. Je možné využít přistýlek. Bezbarierové ubytování: V našem pensionu je možné ubytovat také tělesně postižené návštěvníky s invalidními vozíky!

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Během vašeho pobytu v pensionu Teddy vám nabízíme snídaně v ceně pobytu. Kontinentální snídaně dle dohody se podávají vždy od 8.00 do 10.00 hodin. Velmi atraktivní a oblíbená je také možnost snídaně na terase. Čerstvý vzduch, nádherný výhled na klidné prostředí parku a řeku, dobrá snídaně budou jistě tím pravým začátkem nového dne před prohlídkou historického centra Českého Krumlova.