Filtry

Chata Pod Loučkou

Chata Na poptávku
Horní Lomná 37, 73991 Horní Lomná Ukázat na mapě

Chata Pod Loučkou nabízí perfektní zázemí pro 2-4 rodiny (10 lůžek a 2 přístýlky na rozkládací pohovce).

Vesnička Horní Lomná se nachází v nejdelším údolí Beskyd. Nádherná příroda Beskyd vybízí k mnoha aktivním formám odpočinku.

Přijďte se k nám ubytovat do Horní Lomné a odpočinout si uprostřed krásných Beskyd. Zapomeňte na starosti a načerpejte novou sílu!

Chata je vybavena elektrickým vytápěním, takže Vám bohužel nemůžeme nabídnout zážitek v podobě manuálního přikládání do kotle. Můžete si však večer zpříjemnit posezením u krbu – dříví Vám rádi poskytneme.

Přímo u chaty je také dostatek místa k zaparkování Vašeho vozidla (i Vašich přátel).


Okolí

Hory v okolí Horní Lomné jsou doslova protkány sítí turistických tras (platí to ostatně pro celé Beskydy).

Mezi Horní a Dolní Lomnou se na 169,7 hektarech rozkládá prales Mionší — největší prales v ČR (169,7 ha). Během letní sezóny (od 1. června do 15. září) je všem přístupná okružní náučná stezkavedoucí krajem pralesa, která Vás prostřednictvím několika informačních tabulí rozmístěných na 7 km dlouhé trase seznámí s různými zajímavostmi nejen o zdejší fauně a flóře, ale také např. o osídlování kraje horaly.

Asi by se našlo málo lidí, kteří rádi tráví svůj volný čas v přírodě a přitom nemají v lásce večerní posezení u ohně. Proto jako hosté naší chaty můžete využít ohniště, které je stejně jako koupaliště umístěné v areálu Penzionu Pod Loučkou (kousek od chaty). U ohniště je dostatek laviček, takže se můžete pohodlně usadit, dát svým nohám odpočinout po celodenní túře a pro změnu zaměstnat svoje ruce opekáním špekáčků nebo jiných masných dobrot.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba TV Půjčovna kol Půjčovna lyží 1.4 km Vlaková zastávka 12 km Sauna 0.1 km Kuchyň Terasa Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Bowling 1.1 km Golf 17.1 km Lyžařský vlek 1.4 km Tenisový kurt - venkovní 24.1 km Aquapark 28.7 km Autobusová zastávka 0.57 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 13.3 km Letiště 41.7 km Turistické trasy v okolí Bar 1.5 km Pizzerie 13.7 km Restaurace 1.5 km Bazén - venkovní 14.9 km Fitness 1.1 km Kadeřnictví/salón krásy 1.1 km Perličková vana 1.1 km Wellness/lázně 1.1 km

Pokoje

V přízemí chaty jsou Vám k dispozici:

útulný, ale prostorný obývací pokoj s televizí, DVD přehrávačem a satelitními programy kompletně vybavená kuchyňka s myčkou na nádobí, troubou na pečení, elektrickým sporákem, dřezem a lednicí jídelní pokoj se stolem pro 12 osob větší terasa s bytelným stolem (z obou teras je nádherný výhled na hory a lesy v okolí) krb pro zpříjemnění chladnějších večerů a příjemnou relaxaci při sklínce vína prostorná koupelna a toaleta (obě místnosti disponují vyhřívanou podlahou)

Na patře chaty jsou Vám k dispozici:

4 pokoje se dvěmi nebo třemi lůžky (celkem 10 lůžek) menší terasa toaleta (s vyhřívanou podlahou)

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Extra

Rezervace se stává závaznou po zaplacení zálohy ve výši 50 % z celkové částky na účet.

Doplatek za pobyt a kauce se zaplatí první den pobytu.

V ceně ubytování jsou zahrnuté lůžkoviny. Přistýlka se platí zvlášť a její cena je 150 Kč/os./noc.

Kauce za týdenní pobyt je 5.000 Kč, za kratší než týdenní je kauce 3.000 Kč.
Na konci pobytu se kauce započte oproti spotřebě elektrické energie, turistickému poplatku a závěrečnému úklidu.

Turisticky poplatek obci (19 Kč/os./den). Spotřebu elektrické energie - ta bude vyúčtována na základě skutečné spotřeby po ukončení pobytu.

Závěrečný úklid + lůžkoviny (500 Kč/objekt).

V období mimo sezónu lze v závislosti na obsazenosti také domluvit i jiné délky ubytování než jsou uvedené v tabulce.

Začátky a konce pobytů jsou následující:

Týdenní pobyt začíná v sobotu ve 14 hodin a končí následující sobotu v 10 hodin. Víkendový pobyt začíná v pátek v 17 hodin a končí v neděli ve 14 hodin. Prodloužený víkend začíná o den dřív. Mimo víkendový pobyt může trvat od 2 do 5 dnů (nocí). Začít může nejdříve v neděli v 17 hodin, skončit nejpozději v pátek ve 14 hodin.