Filtry

Pension Marie

Pension Okamžitá rezervace
Kájovská 67, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
?
Rodinnýn penzion Marie se nachází přímo v historickém jádru města Český Krumlov. Jedná se o bývalý měšťanský dům, jehož vznik je doložen již v 15. století. Celý objekt prošel náročnou rekonstrukcí a při jeho restaurování byly zachovány původní historické prvky stavby.

Pobyt v atypických vnitřních prostorách Pensionu Marie navozuje hostům nezvykle příjemné emoce. Při zachování dnešního komfortu bydlení v prostorných pokojích dává návštěvníkům pocítit romantiku a dobrodružství starobylé středověké atmosféry domu i jeho okolí.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.35 km Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Informační služba Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Průvodce Směnárna 0 km Taxi TV Vícejazyčný personál Aerobik 4.5 km Beachvolejbalový kurt 0 km Bowling 0.5 km Golf 8 km Lyžařský vlek 0 km Půjčovna sportovního vybavení 0.2 km Šipky 0 km Squash/ricochet 4.5 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Úschovna jízdních kol Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka 0.1 km Divadlo 0.4 km Houbaření Jízda na koni Kino 1 km Noční klub 0.1 km Park 0.4 km Rybolov Vlaková zastávka 1.6 km Bar 0.1 km Cukrárna 0.1 km Internetová kavárna 0.2 km Kavárna 0.1 km Pivnice 0.1 km Pizzerie 0.1 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní 1.2 km Fitness 4.5 km Jóga 4.5 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Masáže 0.3 km Sauna 0.3 km Solárium 0 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

V roce 2004 byla v budově otevřena pizzerie, stylová kavárna – cukrárna s vlastní výrobou cukrárenských výrobků.

Jak se k nám dostat?

Pension Marie se nachází v samém centru města Český Krumlov, zhruba 50 metrů od náměstí a 400 metrů od zámku. Přímo vedle pensionu je museum voskových figurýn a cca 50 metrů je galerie Egon Schile.