Filtry

MŐHWALDOVA BOUDA

Pension Na poptávku
Žalý 7, 51237 Benecko Ukázat na mapě
?

V letních měsících je možné parkování přímo u penzionu, v zimních měsících na hlídaném parkovišti vzdáleným cca 800m, odkud je odvoz zavazadel v ceně pobytu .

Venkovní vyhřívaný bazén pouze pro naše ubytované hosty, tenisový kurt, hřiště na nohejbal i volejbal , dětské hřiště s houpačkami, pískovištěm a spoustou volného prostoru  umožní celé Vaší rodině prožít u nás klidnou a nezapomenutelnou dovolenou.


Okolí

Na veškeré sportovní aktivity vyrážíte přímo po vlastní ose.

Díky dobré poloze našeho penzionu u horní stanice lanové dráhy Bubákov, jste přímo v centru lyžařského areálu  Herlíkovice-Bubákov.

Po vydatné snídani stačí nazout lyžáky, zacvaknout  lyže a vyrazit.

Při návratu nebudete muset absolvovat cestu do kopce, protože propojení obou areálů umožňuje pohodlný sjezd přímo k chalupě.

Ani běžkaři nepřijdou zkrátka, v blízkosti MB je 20km upravovaných běžeckých tratí.


Vybavení

Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Přednáškový sál Terasa TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Bowling 5.6 km Golf 6 km Lyžařský vlek Minigolf 0.02 km Půjčovna sportovního vybavení Squash/ricochet 0.02 km Střelnice 10 km Tenisový kurt - venkovní Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Aquapark 0.02 km Autobusová zastávka 0 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Divadlo 0.02 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.01 km Letiště 0.01 km Přírodní koupání 0.01 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.01 km Vyhlídkové lety Bar 0 km Cukrárna 10.4 km Kavárna 4.5 km Pizzerie 7 km Restaurace Vinárna 6.5 km Bazén - venkovní Bazén - vnitřní 10 km Fitness 5.8 km Kadeřnictví/salón krásy 6.5 km Masáže 4 km Sauna

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Lyžování v Krkonoších: slevy na SKIPAS

Krkonoše jsou naše nejvyšší a nejoblíbenější lyžařská destinace. V článku níže se podívejte na pár užitečných tipů které jsme pro vás na lyžařkou sezónu v Krkonoších připravili.


Stravování

Restaurace v horském chatě Möhwaldova bouda nabízí příjemné posezení a velký výběr jídel a nápojů. V restauraci je TV a krb. Interiér je zařízený v selském stylu. Prostory restaurace jsou vhodné k pořádání firemních večírků, výjezdních zasedání, oslav narozenin, svateb apod.