Filtry

Wellness rodinný hotel U Langrů

Hotel Okamžitá rezervace
Dolní Věstonice 123, 69129 Dolní Věstonice Ukázat na mapě
?

Wellness rodinný hotel „U Langrů“ se nachází na konci vesnice Dolní Věstonice. 

Objekt je situován u hlavní silnice na Lednici, Břeclav s výhledem na Novomlýnskou nádrž i Pálavské vrchy. 

Wellness rodinný hotel U Langrů nabízí svým hostům komfortní ubytování přímo pod Pálavskými vrchy ve dvou čtyřlůžkových, jednom třílůžkovém, jednom šestilůžkovém studiu a ve čtrnácti dvoulůžkových pokojích, tedy s celkovou kapacitou 45ti lůžek s výhledem na překrásné Novomlýnské nádrže. V objedktu mají ubytovaní k dispozici wellness centrum a letní venkovní bazén.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Parkoviště pro autobusy a kamiony Postýlka Přednáškový sál Terasa TV Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Úschovna jízdních kol Aquapark 12 km Autobusová zastávka 0.8 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Přírodní koupání 0.15 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 12 km Bar Restaurace Snídaně Vinárna Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní Masáže Perličková vana Sauna Wellness/lázně Rybolov Župan

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, ledničkou, k dispozici je našim hostům Wifi připojení v celém objektu vinárny a hotelu. Pokoje mají svá vlastní sociální zařízení (WC, sprcha). Na společných prostorách je k dispozici mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Vinárna – restaurace U Langrů nabízí možnosti celodenního stravování jak ve formě samostatných snídaní, obědů a večeří, tak i v podobě polopenze pro ubytované ve Wellness rodinný hotel U Langrů nebo kempu i ostatní ubytované v Dolních Věstonicích. Součástí našeho jídelní lístku jsou i minutková jídla a krajové speciality. V naší restauraci se dá platit platební kartou.

Vaříme domácí kuchyni a speciality výhradně z čerstvých surovin, připravujeme teplá i studená občerstvení a v letních měsících nabízíme každodenní obědová menu. Samozřejmostí je široký sortiment nealkoholických nápojů, alkoholických nápojů a vín.

Prostory vinárny – restaurace ve stylu vinného sklepa mají kapacitu až 55 míst a v letní sezóně je v provozu otevřená letní zahrádka s kapacitou 40 míst.