Filtry

Penzion u Blanice

Pension Okamžitá rezervace
Komenského 83, 38421 Husinec Ukázat na mapě
?

Penzion U Blanice najdete u mostu přes malebnou řeku Blanici v klidné obci Husinec známé především rodným domem Mistra Jana Husa.

Výhodné umístění /cca 50 m/ od autobusové zastávky a přimo u silnice dělá penzion atraktivní především pro turisty, cyklisty, obchodní cestující, rodiny s dětmi, party přátel i jednotlivce.

Parkovat je možno bez problémů přímo před penzionem na veřejném parkovišti. Parkování uvnitř penzionu je možné pouze pro motocykly. Wifi zdarma.

Kapacita penzionu je27 lůžek (lze 2 lůžka přidat), z toho 1x jednolůžkový, 6x dvoulůžkový, 2x třílůžkový, 2x čtyřlůžkový (1x oddělená ložnice).
Okolí

 

V blízkosti naleznete Husův domek, Husineckou přehradu nebo třeba historické město Prachatice...

Přejdete silnici a po 100 proti proudu řeky Blanice se ocitnete v rozsáhlém parku, který lemuje řeka. Krátkou procházkou cca 2,5 km se dostanete přímo k hrázi Husinecké přehrady nebo na místa, kde se dá koupat.

Husincem a jeho okolím vede Husinecká naučná stezka v délce 12 km nebo 4 km - bezbariérová.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.03 km Nekuřácké prostředí Dětský koutek Kuchyň Postýlka Praní prádla Terasa Venkovní gril Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Houbaření Park 0.1 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 3 km Vyhlídkové lety Pizzerie Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní 0.5 km Bazén - vnitřní 6 km TV Přírodní koupání 2 km

Pokoje

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha + wc), ledničku a varnou konvici.


Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Společná vybavená kuchyňka.

Stravování vlastní nebo v Pizzerii u Blanice v přízemí penzionu. Extra

Možnost snídaní pro větší skupiny nebo v letní sezóně