Filtry

Penzion Jarmilka

Pension Na poptávku
Družstevní 154, 76326 Luhačovice Ukázat na mapě

Penzion Jarmilka nabízí ubytování ve čtvrtém největším lázeňském městě v ČR, v lázních Luhačovice.

Penzion Jarmilka se nachází v klidné části Luhačovic asi 10 min. chůze od autobusového i vlakového nádraží. Návštěvníkům jsou k dispozici moderně vybavené apartmány s vlastní kuchyní a sociálním zařízením. Dále můžete k odpočinku využít prostorné a kryté bakóny.

Zapakrovat své vozidlo je možné v uzařeném dvoře Penzionu Jarmilka. Pokud hodláte v Luhačovicích trávit aktivní dovolenou a přivezete si kola, lze si je bez problémů uschovat v uzamčené garáži Penzionu Jarmilka.

Celý penzion je pokryt WIFI. V apartmánech č. 1, 2, a 4 je domácí kino.


Okolí

Turistika, tenisové kurty, tenisová hala, sportovní hala, kužely, bowling, různé posilovny, masáže, přehrada, koupaliště.

V zimním období láká místní sjezdovka, sportovní středisko Lopeník, Valašské Klobouky – Jeleňovská, umělý lyžařský svah ve Zlíně a další možnosti.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Terasa TV Venkovní gril Zahrada Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.6 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.75 km Pivnice 0.2 km Restaurace 0.4 km Wellness/lázně 2 km

Pokoje

Apartmán č.1

Je velmi slušně zařízený apartmán v prvnímm nadpodlaží se samostatnou kuchyň a socilním zařízením (je zde k dispozici další lůžko s přistýlkou ), jedna ložnice (manželské postele) s prostorným balkonem.

Apartmán č.2

Apartmán je situován opět v prvním nadpodlaží. Je obdobně zařízen jako apartmán č. 1. K dispozici je Vám samostatná kuchyň a sociální zařízení. I tady se nabízí možnost dalšího lůžka s přistlkou. Apartmán má dvě ložnice. V první z ložnic lze variabilně přeskládat postele. Ve druhé z ložnic můžete složit hlavu na pohodlné dvojlůžko. Dlouhé večery pak můžete trávit na prostorném krytém balkónu.

Apartmán č.3

Nachází se v přízemí penzionu. Moderně zařízený apartmán, ve kterém jsou oddělené postele. Oceníte samostatnou kuchyň i sociální zaříení.

Apartmán č.4

Apartmánn je slušně zařízený třípokojový byt ve třetím nadpodlaží. V bytě se nachází dvě ložnice. Jedna ložnice má manželskou postel a druhá nabízí možnost oddělených postelí. Z bytu můžete vyjít na prostorný a krytý balkón.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Mimo vlastního stravování je možné stravovat se v mnoha restauracích a stylových zařízeních, a to jak v blízkosti penzionu Jarmilka - restaurace U Zámku - tak ve městě Luhačovice.