Filtry

Aben & Hana penzion

Pension Na poptávku
náměstí Svobody 79, 66442 Modřice Ukázat na mapě

Aben & Hana penzion je v provozu již od roku 1991 - část HANA (hlavní budova). V roce 2004 jsme přistavěli novou část ABEN (přístavba k hlavní budově v prostoru atria). Nabízíme ubytování při pracovních cestách, návštěvách brněnských veletrhů (BVV), nákupech v blízkých obchodních a zábavních střediscích OLYMPIA, AVION PARK a dalších. Můžete jej využít také při turistických výletech a návštěvách historických památek a zajímavostí v naší blízkosti - Brněnská přehrada, Slavkovské bojiště s Mohylou míru, propast Macocha, zámek Lednice a další.¨

Spokojenost a pohodlí našich hostů je pro nás nejdůležitější. Proto dbáme, aby pokoje byly pohodlně zařízené, všechny vnitřní prostory vkusně upravené, aby v letních měsících mohli posedět v prostorách atria, aby bylo všude čisto. Ráno připravíme vydatnou snídani, večeři dostanou v nedaleké restauraci. K dispozici máme mapy města Brna a okolí, poradíme kam na výlety.

Pro naše hosty máme připraveny dvou a třílůžkové pokoje. V případě potřeby zvýšíme kapacitu některých pokojů přistýlkami. Ubytujeme i jednotlivé hosty. Pokoje jsou zařízeny pro pohodlné jednodenní i vícedenní přenocování. Přístup k internetu je zabezpečen zdarma pomocí WiFi.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.01 km Nekuřácké prostředí Informační služba Obchodní centrum 1.9 km TV Vícejazyčný personál Zahrada Tělocvična/sportovní hala 0.9 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.7 km Houbaření Kino 1.7 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.4 km Bar 0.2 km Cukrárna 0.2 km Pivnice 0.2 km Pizzerie 0 km Restaurace 0.9 km Snídaně

Pokoje

POKOJE V ČÁSTI ABEN

Standarní zařízení a vybavení - postele, skříň, stůl, židle, příp. křeslo, lampička, ventilátor, chladnička, BTV a přístup na internet přes WiFi.

Okno je opatřeno záclonou a závěsem, podlaha pokryta kobercem.

Každý pokoj v části ABEN má vlastní příslušenství, t.j. sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, lampičku, poličku na odložení drobných potřeb, nástěnné věšáky, sušák na ručníky, elektrickou zásuvku na holení nebo fén a mísu WC. 

 

POKOJE V ČÁSTI HANA

Standartní zařízení a vybavení - postele, skříň, stolek, židle, příp. křeslo, lampička, BTV a přístup na internet přes WiFi.

Okno je opatřeno záclonou a žaluziemi, podlaha pokryta kobercem.

V části HANA je příslušenství na chodbě a má tu výhodu, že koupelna a WC jsou oddělené. Koupelna je vybavena sprchou, umyvadlem, zrcadlem s lampičkami, elektrickou zásuvkou na holení nebo fén.          

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Extra

V dobách některých veletrhů, Grand prix a pod. akcí mohou být ceny přechodně upraveny.