Filtry

Penzion U Doležalů

Pension Okamžitá rezervace
Buzkova 1904/44, 61500 Brno Ukázat na mapě
Pro hosty penzionu u Doležalů je připraveno 10 lůžek v pěti pohodlných dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj je vybaven TV, sprchou, umyvadlem a WC. Snídaně se podává až na pokoj.
Hosté Penzionu u Doležalů jistě ocení zajímavé i přitažlivé okolí Brna, zvláště pak Moravský kras, Mohyla míru a zámek Slavkov, či folklórní slavnosti s ochutnávkou vín. "Penzion u Doležalů" je lehce dostupný autem i veřejnou dopravou, mezinárodní letiště Tuřany je vzdáleno cca 5 km. Cesta autem na BVV cca 10 min., cesta do centra cca 5 min. Před penzionem je možnost parkování.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Postýlka Úschovna zavazadel Squash/ricochet 1 km Tělocvična/sportovní hala 0.2 km Tenisový kurt - venkovní 0.5 km Tenisový kurt - vnitřní 0.5 km Dětské hřiště 0.2 km Letiště 8 km Park 0.2 km Tramvajová zastávka 0.05 km Vlaková zastávka 3 km Cukrárna 0.4 km Kavárna 0.4 km Pivnice 0.3 km Restaurace 0.2 km Snídaně Fitness 0.2 km Kadeřnictví/salón krásy 0.1 km Masáže 0.2 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Pobyt Zakoupila jsem si jednodenní přespání pro dva v tomto penzionu. Propagovaná cena na internetu byla 800,- korun. Při příjezdu nám otevřel jakysi ušmudlaný permoník, který nám oznámil, že jsme si zaplatily jen pokoj s jedním lůžkem. Poukaz jsem měla vytištěný,ale pan si trval na svém. Bylo mi tedy nabídnuto,že pokud si připlatím,dostaneme pokoj pro dva. Takže pokud si připlatíte dalších 200.- korun,nebudete muset přespat večer na ulici. Vtipné je, že za našich 1000,- korun,jsme se ani nemohly vysprchovat, jelikož netekla teplá voda. Jinak snídaně až na pokoj( která byla dostačující). No i když, za ten nečekaný příplatek, jsme místo pár kousků salámu,mohly dostat aspoň míchaná vajíčka 😀
Helena B 01.2019

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.