Filtry

Hotel Octárna

Hotel Na poptávku
Tovačovského 318, 76701 Kroměříž Ukázat na mapě
?

Hotel Octárna se nachází v centru historického města Kroměříž, jen několik minut chůze od kroměřížského zámku, v prostorách bývalého františkánského kláštera. V areálu Hotelu Octárnanaleznete ucelený komplex stylového ubytování, příjemného posezení v restauraci a v neposlední řadě bezpečného parkování v uzavřeném areálu.

K odpočinku a relaxaci můžete využít saunu, whirlpool a venkovní vyhřívaný bazén s protiproudem.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Cateringové služby Informační služba Klimatizace Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Praní prádla Přednáškový sál Průvodce Recepce Taxi Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 0.05 km Squash/ricochet 0.05 km Stolní tenis 0.05 km Střelnice 2 km Tělocvična/sportovní hala 0 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 0 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.3 km Jízda na koni Vlaková zastávka 1 km Vyhlídkové lety Bar 0 km Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní Bazén - vnitřní 1 km Fitness 0.05 km Masáže Perličková vana Sauna Domácí mazlíčci Postýlka Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.5 km Kino 0.6 km Park 0.5 km Snídaně Kadeřnictví/salón krásy 0.05 km Pantofle Solárium 0.05 km

Pokoje

Hotel nabízí ubytování v 25 převážně dvoulůžkových pokojích. Náročnější hosté se mohou ubytovat v reprezentativních apartmánech. Rodinám s dětmi poslouží rodinné pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, SAT, minibarem, připojením k internetu a telefonem s přímou volbou.

Podkrovní pokoje disponují klimatizací (dostupnost pokoje s klimatizací je nutno předem ověřit a potvrdit recepcí).

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Hotel nabízí stravování v restauraci se zážitkovou gastronomií. Objevíte zde celou škálu chutí, vůní, které prokládají kuchyně a bary všech světadílů. Součástí je i historický sál, reprezentativní salonky a vinárna pro uzavřenou společnost.

Jak se k nám dostat?

Hotel Octárna se nachází cca 500 m od vlakového a autobusového nádraží, 10 minut chůze od hlavního náměstí a kroměřížského zámku. Všechny další aktivity (sportcentrum, restaurace, kavárny, cukrárny a ostatní služby) jsou ve vzdálenosti 3 - 20 minut chůze.