Filtry

Penzion Malý Val

Pension Na poptávku
Malý Val 1541/45, 76701 Kroměříž Ukázat na mapě

Penzion Malý Val nabízí příjemné ubytování se snídaní pár kroků od kroměřížského zámku. Recepce je otevřena denně od 6.00 do 22.00 hodin.

Restaurační zařízení v kombinaci s barem nabízí příjemné posezení v klidném a útulném prostředí pro 35-45 návštěvníků. K soukromé schůzce můžete využít jednací salónek. Nabízíme pořádání soukromých oslav všeho druhu pro společnost do cca 60-ti osob, při kterých určitě oceníte taneční parket.

V našem penzionu můžete využít vertikání solárium, které je v oblasti umělého slunění úplnou novinkou. Při samotném opalovaní nedochází ke styku s podložkou, jak je tomu u běžných solárií a Vy jste tak maximálně chráněni z hlediska hygieny. Výsledkem je pokožka hnědých tónů a to i v partiích, kde s horizontálním soláriem neuspějete. Taktéž ceny jsou velmi výhodné.

Pro hosty penzionu je k dispozici 15 parkovacích míst ve dvoře. Parking je 24 hodin monitorován kamerovým systémem. Několik míst je možno využít i v temperované garáži.

Příjemné chvíle strávené v péči kosmetičky ocení nejedna žena. Muži už také přestávají být v kosmetickém salonu výjimkou. Kvalitní masáže za použití přírodních olejů spojené případně s léčbou reiki jsou nejen relaxací, ale i důležitým prostředkem pro udržení zdraví zejména při sedavém způsobu života.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Cateringové služby Informační služba Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Sekretářské služby TV Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Diskotéka 0.05 km Kino 0.3 km Noční klub 0.15 km Park 0.05 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.7 km Bar Restaurace Bazén - venkovní 0.1 km Bazén - vnitřní 1 km Fitness 1 km Kadeřnictví/salón krásy 0.1 km Masáže Parní sauna 1 km Sauna 1 km Solárium Catering - varianta A

Pokoje

K dispozici jsou apartmá, dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, které jsou vybaveny televizí, minibarem, telefonem a WI-FI internetem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

I náročné hosty uspokojí široký výběr alko i nealko nápojů. V jídelním lístku nabízíme jako minutky několik místních specialit. Čepujeme pivo značky Bernard a připravujeme celou škálu káv značky Esserre.