Filtry

Penzion Sirius

Pension Na poptávku
Svatopluka Čecha 200/1, 68201 Vyškov Ukázat na mapě

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Informační služba Klimatizace Místo vyhrazené pro kuřáky Postýlka Terasa TV Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Beachvolejbalový kurt 2.2 km Bowling 0.8 km Golf 19.5 km Squash/ricochet 0.55 km Tenisový kurt - venkovní 2.2 km Úschovna jízdních kol Aquapark 1.1 km Autobusová zastávka 0.04 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.5 km Divadlo 0.5 km Houbaření Kino 1 km Letiště 31 km Park 0.9 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.15 km Bar Kavárna 0.5 km Pizzerie 0.5 km Restaurace 0.3 km Snídaně Vinárna 0.5 km Bazén - venkovní 1.1 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Pouze jedna noc Celkově dobrá zkušenost pouze na jednu noc. Pěkný a prostorný pokoj. Čistá koupelna. Přímo naproti vlakovému nádraží a blízko centra města. Dobrá hodnota peněz. Přál bych si, abych zůstal déle. Doporučit!
teodorspanu 10.2019

Velmi hezký Velmi hezký, čistý, účelně a přitom vkusně vybavený pokoj. Vlastní parkoviště, kam se dalo zajet i dodávkou. Nebyl problém s brzkou snídaní. Na penzionu klid, opravdu velmi dobře vedený a udržovaný penzion.
JirkaS 02.2019

Ochota v první řadě Příchod k penzionu Sirius je maličko zavádějící - je totiž na dohled od vlakového nádraží ve Vyškově.Ale nic se nebojte,uvnitř najdete vyšší standart ubytování,útulné pokoje,postele s bezvadnými a kvalitními matracemi.A hlavně klid pro váš odpočinek.Styl penzionu odkazuje na vkus trochu dále na Východ,rovněž tak těžký parfém,kterým jsou prostoupeny chodby..Přimlouvám se za fresh vůně - citron,mandarinku nebo citronovou trávu.
Naďa J 11.2017

hezké a malé Velmi pěkné, velmi čisté a velmi blízko k centru a vlakovému nádraží, velmi rozumnou cenou, když jsem přišel nikdo neotevřel dveře, ale tam bylo znamení volat číslo a já, pak jsem dostal instrukce, jak najít klíč do mého pokoje. Zaměstnanci jsou přátelští, snídaně byla hezká.
cedar 05.2017

Naše druhá návštěva penzionu Letos v září jsme opět po roce využili tento penizon k přespání během naší podzimní dovolené. Servis si zachoval vysokou úroveň, pokoj byl uklizený, ve vybavení koupelny nechyběl fén a ručníky. Také malá lednička tu byla k dispozici. Pokoj disponuje klimatizací a TV. Samozřejmostí je wi-fi. Co se týká snídaní - tak ty jsou trochu chudší co se výběru týká - a vše je z levnějšího obchodu. Káva z automatu mi nechutná, je prášková, dávala jsem si raději tureckou kávu, za kterou jsem si ovšem musela 18 Kč připlatit. Další skvělou věcí je zde použití čipových karet na otevírání pokojů a také úschovna pro kola - příštřešek na dvoře, kde se i parkuje, a je to za bránou, která se otevírá také na čip. Navíc tu mají kamery a hlídají, aby se tu nepohyboval někdo, kdo nemá. Celkově když to
Lioneska 09.2015

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Jak se k nám dostat?

Od dálnice D1 exit 225 pouze 5 min., cca 2km