Filtry

Penzion Expres Atack

Pension Okamžitá rezervace
Černovické nábřeží 423/7, 61800 Brno Ukázat na mapě

Chystáte se do Brna a hledáte levné ubytování? Penzion Expres Atack je tou ideální volbou. Nabídneme vám skvělé ceny a příjemné prostředí. Expres Atack nabízí ubytování v 1-3 lůžkových pokojích. Každý pokoj má své sociální zařízení, předsíň a příslušenství. 

Ubytování je 10 minut autem od Brněnského výstaviště - BVV Brno. Ideální pro ubytování při akcích na výstavišti nebo Brněnském autodromu. Blízkost centra ocení obchodníci a podnikatelé na služební cestě

V celém objektu je rychlý internet přes WIFI.

Posezení v zastřešené pergole a možnost grilování. Do penzionu si můžete vzít svého pejska.

Vlastní parkovací plocha střežená kamerovým systémem.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Místo vyhrazené pro kuřáky Taxi TV Vícejazyčný personál Squash/ricochet 1.7 km Tenisový kurt - venkovní 1.7 km Cyklotrasy v okolí Divadlo 3.5 km Kino 3.5 km Letiště 9 km Tramvajová zastávka 1.5 km Vlaková zastávka 3 km Kavárna 0.6 km Restaurace 1 km Zahrádka

Pokoje

Penzion má jedno, dvou a tří lůžkové pokoje s vlastním WC a sprchou každém pokoji, předsíňkou a příslušenstvím. 

Ve společné kuchyni je k dispozici horkovzdušná trouba, lednice s mrazákem, varná konvice, nápojový automat. 

Recenze

Fajn schovka Hotel se nachází v klidné části. Na MHD se trochu projdete po cyklostezce. Při otevřeném okně pořád hučí elektrárna. Fajn posezení na dvorku. Pro ty,kteří chtějí jen přespat noc a pak být celý den pryč ideální volba.
Jan P 02.2015

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.