Filtry

Penzion Bejčkův mlýn

Pension Na poptávku
Stálkovská 25, 37881 Slavonice Ukázat na mapě

Penzion Bejčkův mlýn se nachází na okraji městečka Slavonice na samotě u lesa, lesních rybníků a luk. Penzion disponuje 19 pokoji a 5 chatičkami. Pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV a Wi-Fi. V penzionu nabízíme stravování formou polopenze nebo plné penze.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Praní prádla TV Zahrada Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Stolní tenis Tenisový kurt - venkovní Úschovna jízdních kol Dětské hřiště Houbaření Rybolov Bar Restaurace Snídaně Vinárna Zahrádka Bazén - vnitřní 2 km Masáže 2 km Sauna 2 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.