Filtry

Lázně Hotel Vráž - ZÁMEK

Spa hotel (lázně) Na poptávku
Vráž 1, 39832 Vráž Ukázat na mapě
?
Lázeňský dům Zámek nabízí ubytování v 1 a 2-lůžkových pokojích 1.kategorie. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, trezorem, ledničkou, fénem a TV. Lázeňský dům má vlastní bezbarierový přístup a ve všech pokojích platí zákaz kouření. Lázeňští hosté mají k dispozici tři jídelny, kde je možné stravování formou polopenze nebo plné penze lze volit i dietní stravování včetně diety vegetariánské, diabetické a šetřící. Restaurace sanatoria nabízí rovněž možnost výběru „à la carte“.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Postýlka Praní prádla Recepce TV Výtah Zahrada Billiard 0 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Šipky 0.1 km Stolní tenis 0.05 km Tenisový kurt - venkovní 0.1 km Úschovna jízdních kol Cyklotrasy v okolí Park 0 km Přírodní koupání Turistické trasy v okolí Bar 0 km Kavárna 0 km Restaurace Zahrádka Bazén - venkovní Bazén - vnitřní Fitness 0 km Kadeřnictví/salón krásy 0 km Koupele Masáže Perličková vana Sauna Wellness/lázně Župan

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.