Filtry

Lázeňská léčebna Mánes

Spa hotel (lázně) Okamžitá rezervace
Křižíkova 13, 36001 Karlovy Vary Ukázat na mapě
2,7

Nabízí ubytování v komfortních až po standardní pokoje s příslušenstvím v navzájem propojených budovách koridory.

Možnost i využití levnějšího ubytování se společným příslušenstvím v patře. Hotelový komplex má k dispozici vlastní parkoviště.

Lázeňskou péči poskytujeme ve vlastním balneokomplexu s využitím široké nabídky léčebných procedur, mezi které patří koupele, masáže, slatinné obklady, léčebný tělocvik, elektroléčba, sauna, lymfodrenáž, pedikúra a kosmetika.

 


Okolí

LL Mánes je situována v poklidné části lázeňské zóny u lesa, v blízkosti krásného parku s jezírkem.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Dětský koutek Informační služba Internetový koutek Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Průvodce Půjčovna DVD Recepce Směnárna Střešní terasa Taxi Terasa TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Aerobik Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Stolní hry Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.01 km Diskotéka Divadlo 1 km Houbaření Jízda na koni Kino 1 km Letiště 0 km Park 0.3 km Turistické trasy v okolí Bar Cukrárna Kavárna Lobby bar Restaurace Snack bar Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Fitness Koupele Masáže Pantofle Perličková vana Sauna Wellness/lázně Župan

Pokoje

Vybavení pokojů: koupelna s WC, TV – SAT, telefonem, trezorem, rádiem, fénem, hotelovou kosmetikou a županem.

Naši klienti mohou využít připojení k internetu v celém objektu LL Mánes.

Recenze

Lázešká léčebna Mánes II - horor Mánes - jedním slovem katastrofa, pokoje a vše zastaralé, balkony zamčené pro velice špatný stav , stěny jak z papíru, taže slyšíte vše okolo vás a to jak vedle sebe tak i nad sebou, starý výtah ještě v rudé kožence děsný hluk, a největší katastofa je asi jídelna, je rozdělena na dvě části první je plná němců důchodců - hned poznáte že je to bývalá NDR , v druhé části jste něco mezi školkou a školou - 50% stolů je obsazeno většími a velice hlučným dětmi pak tak 35% jsou rodiče s dětmi a posledních 15% patří pacientům léčebny, takže po těchto lázních je to ještě na další léčebnu někde v klidu a tichu. Jediné a poslední + této léčebny je její poloha u lesa, jinak zde se nejde léčit v klidu a pohodě , zmatky jsou jak v jídelně tak v ubytování. V minulosti byla léčebna jen pr děti ,
Jarulinka 09.2018

Lázešká léčebna Mánes II Ubytování v lázeňském domě Mánes II , pokoj uspokující je to jen na přespání, okna havarijní stav hrůza otvírat, balkon katastrofa a zamčený díky havarijnímu stavu, jídlo jak kdy, snídaně mají být bufetové nyní jsou zde něměčtí důchodci, takže se otevře jídelna v 7.30 a v 7.40 jsou plata od salámů a sýrů prázdná, pečiva je dost, a ještě ty fronty, ze začátku rušila pohodu jen nevychovaná a hlučná mládež kde si myslíte že došlo do jídelny stádo zvířátek 2 vychovatelky dělají že se jich to netýká , a nyní ještě boj o jídlo, jediné co je zde super je personál a procedury , které jsou na velice výborné úrovni
Monika A 09.2018

Oáza klidu nad Karlovými Vary V hotelu jsem strávila báječný týden v letos v únoru. Ubytování i strava byly výborné, nabízené procedury kvalitně provedené, personál ochotný a vstřícný. Mně osobně vyhovovala i poloha hotelu nad městem u lesa.Je tam klid a pohoda a do centra není daleko.
anadho 04.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Přímo v objektu se nachází hotelová restaurace s možností speciálního dietního stravování s širokou nabídkou diet např. redukční, diabetická, vegetariánská, nízkocholesterová nebo bezlepková. Pro klienty je též možné zajistit individuální dietní stravu po konzultaci s nutričním terapeutem. Příjemné posezení nabízí denní kavárna s letní terasou.

Jak se k nám dostat?

Centrum města a lázeňská kolonáda je dosažitelná také autobusem MHD, který má zastávku v bezprostřední blízkosti léčebny.