Filtry

Apartments Sedlak

Apartmán Na poptávku
Horní Palava 145/21, 67801 Blansko Ukázat na mapě
?

Apartmánová vila Apartments Sedlák se nachází na velmi klidném místě v oddychové zóně města Blanska v blízkosti místního zámku a .
Apartments Sedlák nabízí 7 stylových a moderně vybavených apartmánů různé velikosti. Apartmány jsou ideální pro velmi klidný pobyt náročných návštěvníků, kteří mají k dispozici přímo v místě ubytování možnosti slunění na zahradě a rekreačních míčových, resp. jiných her.
Všechny apartmány mají vlastní plně vybavenou kuchyni s jídelnou, ložnice jsou velice prostorné s přímým napojením na vlastní koupelnu a WC. v objektu je k dispozici bezplatné internetové wi-fi. Parkování Vašeho auta je možné bezplatně před budovou na vlastním pozemku a nebo v těsné blízkosti na neprůjezdné ulici. V okruhu 300-800 m od apartmánů se nachází vše k Vašemu pobytu - lázně, obchody, infocentrum, banky - prostě centrum města.  V případě lékařské potřeby je v dohledové vzdálenosti nemocnice s veškerým vybavením. 


Okolí

Objekt s apartmány je situován v blízkosti centra města ve velice klidné, až venkovské atmosféře, kolem objektu pouze zurčí potok. V okruhu cca 300 m se nachází vyhlášená rekreační zóna města s malou přehradou,v centru města je řada restaurací s vynikajícím pivem, jeskyně jsou světoznámé a jsou cca 7 km od Vašeho apartmá.

Za návštěvu jistě stojí řada krásných zámků a hradů jako Brno, Rájec, Lysice, Pernštýn, Krásné vyhlídky Olomučany, Býčí skála, Josefovské údolí s historickými objekty, nádherné lesní procházky, Rudické propadání, Holštýn, - týdenní pobyt k prohlídkám okolí nestačí Při vyslovení pojmu "Moravský kras" se většině z nás vybaví především unikátní krápníkové jeskyně. Ve skutečnosti se jedná o rozsáhlý komplex jedinečných přírodních úkazů, rozkládajících se na ploše 92 km2. Území se dělí do tří částí – na severní, odvodňované Punkvou; střední, v povodí Křtinského potoka; a jižní, náležející do povodí Říčky. Z celkového počtu 1100 zaregistrovaných jeskyní je jich veřejnosti přístupných pouze pět, a to v severní části Krasu. Ostatní zůstávají veřejnosti utajeny. Vstup do nich je zakázán, a to nejen kvůli ochraně vzácné krápníkové výzdoby před neukázněnými návštěvníky, ale především z důvodu bezpečnosti. Těm dobrodružnějším a zvídavějším doporučujeme navštívit několik suchých jeskyní, většinou dobře osvětlených denním světlem, které si mohou bez rizika prohlédnout – např. Pekárnu, Kostelík, Jáchymku, Kůlničku, Kolíbky v Rudici aj. Dominantou střední části Moravského krasu je Rudické propadání, kde pod zem mizí vody Jedovnického potoka a zpět na zemský povrch vyvěrají až po dvanáctikilometrové pouti tajuplným podzemím u Býčí skály v Josefově, kde byla nalezena známá bronzová soška býčka. Pozoruhodné jsou také typické krasové kaňony Pustý a Suchý žleb, propadání Bílé vody a zejména Amatérská jeskyně, veřejnosti nepřístupná. Mimořádné bohatství a široká škála krasových jevů, stejně jako cenná fauna i flóra, jsou předmětem přísné ochrany. Již v roce 1956 bylo toto největší a nejlépe vyvinuté krasové území v ČR prohlášeno za chráněnou krajinnou oblast. Nejcennější lokality jsou navíc chráněny ve 14 přírodních rezervacích, ve kterých se vyskytují četné unikáty živé a neživé přírody, např. pouze na dně propasti Macocha najdeme vzácnou kruhatku Matthioliho. Krasové podzemí je zimovištěm netopýrů, typických zástupců jeskynní fauny.

Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.45 km TV Zahrada Zdravotní středisko 0.4 km Beachvolejbalový kurt 0.8 km Bowling 0.15 km Lyžařský vlek 2 km Minigolf 0.3 km Squash/ricochet 1 km Tělocvična/sportovní hala 0.8 km Tenisový kurt - venkovní 0.8 km Aquapark 0.85 km Autobusová zastávka 0.3 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.15 km Divadlo 28 km Houbaření Kasíno 28 km Kino 0.5 km Letiště 28 km Noční klub 28 km Park 0.3 km Přírodní koupání 0.3 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.8 km Cukrárna 0.5 km Kavárna 0.4 km Pivnice 0.35 km Pizzerie 0.6 km Restaurace 0.3 km Vinný sklípek 0.35 km Bazén - venkovní 0.8 km Bazén - vnitřní 0.8 km Fitness 0.8 km Kadeřnictví/salón krásy 0.3 km Masáže 0.1 km Wellness/lázně 1 km

Pokoje

apartmány jsou provedeny jako samostatné byty 1+1, nebo 2+1, vžy mají vlastní  kuchyňku, prostorné pokoje, vlastní sociální zařízení s vanou ( jeden apartmán má pouze sprchu ), parkování na místě u domu na vlastním pozemku. Náhled na dispoziční provedení jednotlivých apartmánů a podrobný popis viz ww stránky   WWW.SEDLAK.INFO

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Každý jednotlivý apartmán disponuje soukromou  vybavenou kuchyňkou k zajištění vlastního stravování. Nejbližší restaurace je pak cca 150 m

Jak se k nám dostat?

vlakem - ČD, zastávka rychlíků, autobusem, po silnici vlastní dopravou. Letiště Brno - cca 28 km.