Filtry

Chata Živec

Chata Na poptávku
U Vodáka 2383, 39701 Písek Ukázat na mapě
Kapacita ubytování v Chatě Živec je 35 míst ve dvou a třílůžkových pokojích.

V přízemí se nachází 1 sál a 2 kulubovny. Možno pořádání společenských akcí (oslavy narozenin, abiturientské večírky, školení, atd...).

Pro ubytované hosty je k dispozici parkoviště.


Okolí

Okolí Chaty Živec nabízí mnohé možnosti sportovního vyžití: cykloturistika, volejbal, petang, v zimě běžkové tratě.

Vybavení

Domácí mazlíčci Parkoviště Konferenční/společenská místnost Dětské hřiště 0 km Snack bar 0 km Kuchyň Terasa Venkovní gril Vícejazyčný personál Lyžařský vlek 6.5 km Půjčovna kol 1.8 km Půjčovna lyží 6.5 km Squash/ricochet 3 km Tenisový kurt - venkovní 2.8 km Autobusová zastávka 1.5 km Cyklotrasy v okolí Houbaření Kino 3 km Letiště 7.4 km Přírodní koupání 0.1 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1.9 km Bar 1.8 km Cukrárna 3.1 km Kavárna 3.1 km Restaurace Bazén - vnitřní 4.9 km Fitness 3 km Masáže 3 km Parní sauna 3 km Perličková vana 3 km Sauna 3 km Solárium 3 km Wellness/lázně 3 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Kuchyně a restaurace nabízí pestrý sortiment nápojů, teplých a studených jídel za lidové ceny.