Filtry

Privát U Lesíka

Apartmán Na poptávku
K Lesíku 807, 69142 Valtice Ukázat na mapě

Privát U Lesíka nabízí ubytování v soukromí rodinného domu, nacházejícího se uprostřed Lednicko-valtického areálu, který je zařazen do fondu památek UNESCO. 

Dům je umístěn v klidné části města, které dominuje borový lesík s Bezručovou vyhlídkou, odkud je krásný výhled na panorama zámku.

Náš privát nabízí ideálníé podmínky k odpočinku jak pro rodiny s dětmi, tak i pro seniory.

Hosté mohou plně využít kuchyňku, která se nachází v 1. patře a je vybavena plynovým sporákem, lednicí, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou a nádobím. 

Dále je zde k dispozici terasa s možností grilování a zahrada s posezením a pro děti pískovitěm a houpačkou. 

V celém domě je dostupné připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové sítě WiFi. 

Hosté mohou své automobily parkovat na uzavřeném parkovišti u domu a kola uschovat přímo v garáži. 


Okolí

Vzdálenost od centra je cca 10 min. chůze, od nejbližší autobusové zastávky „Česká čtvrť“ cca 5 min., od železniční zastávky „Valtice město“ cca 7 min. Areál křižuje 90 km turistických tras tzv. Lichtenštejnské stezky, v nichž se nacházejí historické památky uprostřed lužních lesů (např. Kolonáda Reistna, Tři Grácie, Apollonův chrám, Rendez-vous, Hraniční zámeček aj.) jsou vhodné jak pro cyklisty, tak pro turisty.

Lednicko-valtický areál je krajinná oblast nacházející se mezi městy Valtice a Lednice na pomezí Rakouska a Jihomoravského kraje. Areál proslavil rod Lichtenštejnů, který si zde založil v 18. a 19. století své hlavní sídlo a celou oblast přetvořil v přírodní park. Součástí parku je systém loveckých zámečků a drobných staveb: Kolonáda na Reistně, Belveder, Dianin chrám, Kaple sv. Huberta, Hraniční zámeček, Tři Grácie, Rybniční zámeček, Nový dvůr, Apollónův chrám, Lovecký zámeček, Janův hrad, Minaret, Obelisk, Pohansko a zámeček Lány.

Chráněná krajinná oblast Pálava, ležící v nejteplejší a nejsušší oblasti ČR, má téměř středomořský ráz. Místní krajinu tvoří rozlehlá úrodná pole a vinice, bělostné vápencové skály, skalní stepi a lesostepi s neobyčejně bohatou teplomilnou flórou a faunou. Pálava patří k nejdéle osídleným místům v Českých zemích. Právě odtud pocházejí odkryvy pravěkých tábořišť lovců mamutů. Nejnavštěvovanějším a snad i nejkrásnějším místem Pálavy je Děvín. Jedná se o podlouhlý hřeben mezi Dolními Věstonicemi a Klentnicí. Pro Pálavu jsou mj. typické i 3 romantické zříceniny středověkých hradů. Jsou jimi Sirotčí hrádek na Stolové hoře, Kozí hrádek v Mikulově a Dívčí hrady nad vodním dílem Nové Mlýny.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Informační služba Kabelový internet Kuchyň Postýlka Terasa TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Houbaření Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.9 km Restaurace 0.6 km

Pokoje

Pokoj č. 1 - Nejútulnější pokoj

maximalní kapacita pokoje 2 lůžka vlastní sprchový kout a WC na pokoji manželská dvoupostel konferenční stolek s křeslem noční stolek s lampičkou šatní skříň a odkládací stěna Pokoj č. 2 - Nejprostornější pokoj
maximalní kapacita pokoje 3 lůžka + možnost přistýlky vlastní balkon vlastní sprchový kout a WC na pokoji manželská dvoupostel válenda možnost přistýlky konferenční stolek s křeslem noční stolek s lampičkou šatní skříň a odkládací stěna Pokoj č. 3 - Apartmánový pokoj maximalní kapacita pokoje 4 lůžka + možnost přistýlky vybavená kuchyň s jídelnou, ložnice vlastní sprchový kout a WC na pokoji televize – satelit manželská dvoupostel válenda noční stolky s lampičkami skříň a odkládací stěna rozkládací sedačka – dvoulůžko v jídelně stůl, židle, stolek


Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.