Filtry

Hotel Trim

Hotel Okamžitá rezervace
Semtínská 56, 53353 Pardubice Ukázat na mapě
5,0

Hotel se nachází v klidné čtvrti města Pardubice, v městské části Ohrazenice. Spolehlivé dopravní spojení do centra zajišťují linky MHD, jejichž zastávky se nacházejí v těsné blízkosti hotelu. V prostorách budovy se nachází bowling a restaurace.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Parkoviště pro autobusy a kamiony Praní prádla Přednáškový sál Recepce TV místnost Výtah Billiard Bowling Golf 5 km Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.01 km Divadlo 5 km Kino 1 km Letiště 4 km Vlaková zastávka 1 km Bar Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - vnitřní 2.5 km Masáže Sauna 3 km Solárium 3 km Wellness/lázně 5 km Catering - varianta A Catering - varianta B Catering - varianta C

Pokoje

Hotel TRIM poskytuje ubytování v různích kategoriích:
- standartní pokoje, pro 2 pokoje je vždy 1 sociální zařízení společné
- pokoj typu garni - pokoje jsou standardně vybavené a každý pokoj má vl. sociální zařízení
- pokoj typu garni lux - nově zrekonstruované pokoje, vybavené novým nábytkem, k dispozici vlastní sociální zařízení

Všechny hotelové pokoje jsou rovněž vybavené ledničkou, v celém objektu je zajištěn přístup na internet prostřednictvím bezdrátové technologie. V ceně u pokojů typu garni a garni lux jsou již zahrnuté snídaně. Snídaně je možné také dokoupit i na ostatní pokoje za cenu 130,-Kč/osoba.

Recenze

Služební cesta Velice dobrý hotel s příjemným a vstřícným personálem.Byla jsem tu několikrát a vždy bez jakýchkoliv problémů. Snídaně formou švédských stolů, myslím že si vybere každý. Poměr kvalita a cena absolutně nesrovnatelný s jinými ve stejné lokalitě.
Miloslava H 10.2019

Spokojenost Tento hotel jsme vybrali pro každoroční setkání přátel - lékařů. Milý a ochotný personál, čistota pokojů i celého hotelu, výborné jídlo v restauraci včetně snídaně s velkým a chutným výběrem. Výborný poměr cena x služby. Můžeme vřele doporučit.
Ilona and Josef S 10.2017

Dostupnost a rezervace

Stravování

K ubytování je možné dokoupit stravování formou polopenze v hotelové restauraci s tradiční kuchyní.

Extra

K dispozici je dostatek parkovacích míst na vlastním kamerovým systémem hlídaném parkovišti.

Jak se k nám dostat?

Výtečné dopravní spojení z centra Pardubic zajišťují linky MHD, jejichž zastávky se nachází v těsné blízkosti.