Filtry

Hotel Continental

Hotel Okamžitá rezervace
Kounicova 6, 60200 Brno Ukázat na mapě
4,0

ČTYŘHVĚZDIČKOVÝ luxusní hotel Continental se nachází v klidné části města nedaleko historického centra a pouhých 10 minut jízdy autem k areálu brněnského výstaviště, které je snadno dosažitelné i všemi druhy městské hromadné dopravy. Pro hosty, kteří hledají klid, pohodlí a moderní prostředí s jedinečným výhledem na Brno, je připraveno 214 komfortních pokojů ve čtyřech kvalitativně odlišných úrovních, a to typu STANDARD, SUPERIOR, DESIGN aSUPERIOR SUITE. Možnost výběru je zohledněna i rozmístěním pokojů – na NEKUŘÁCKÁ a KUŘÁCKÁ podlaží, přičemž k dispozici je i jeden BEZBARIÉROVÝ pokoj. INTERNET – ve všech pokojích lze bezplatně využívat neomezené kabelové i bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu. GARÁŽ a PLOCHA PŘED VCHODEM HOTELU celková kapacita 80 parkovacích míst v garáži a 20 míst před vchodem hotelu bez nutnosti předchozí rezervace-parkují všichni hosté, kteří projeví zájem automatický parkovací systém


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Hotelový transport Informační služba Internetový koutek Kabelový internet Kanceláře k pronájmu Klimatizace Konferenční/společenská místnost Parkoviště pro autobusy a kamiony Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Recepce Sekretářské služby Směnárna Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Bowling 2 km Půjčovna kol 0.2 km Squash/ricochet 2 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Tenisový kurt - vnitřní 2 km Autobusová zastávka 0.5 km Divadlo 0.5 km Kino 0.5 km Letiště 14 km Park 0.1 km Tramvajová zastávka 0.5 km Vlaková zastávka 1 km Kavárna Lobby bar Restaurace Snídaně Fitness Pantofle Parní sauna Perličková vana Sauna Župan Catering - varianta A Zahrádka Klimatizované veřejné prostory Místo vyhrazené pro kuřáky

Pokoje

45 JEDNOLŮŽKOVÝCH POKOJŮ ECONOMY o ploše 23,0 m² má balkon, koupelnu, WC, kouřový detektor, LCD TV s 20 satelitními programy, minibar, trezor, fén a telefon. Dále jsou vybaveny jednou širokou postelí o rozměru 1,6 x 2,0 m. 47 DVOULŮŽKOVÝCH POKOJŮ ECONOMY o ploše 27,0 m² má koupelnu, WC, kouřový detektor, LCD TV s 20 satelitními programy, minibar, trezor, fén a telefon. Jsou vybaveny dvěma samostatnými postelemi s možností lůžek u sebe – typ DOUBLE o rozměru 1,8 x 2,1 m, nebo s možností lůžek od sebe – typ TWIN o rozměru 2,0 x 0,9 x 2,1 m. V těchto pokojích lze připravit i třetí lůžko – přistýlku, a to také klasického rozměru 0,9 x 2,1 m. Jeden dvoulůžkový pokoj je upraven jako bezbariérový. 35 DVOULŮŽKOVÝCH POKOJŮ SUPERIOR o ploše 27,0 m² v 6. až 11. podlaží je klimatizováno. Pokoje se dají využít buďto jako jednolůžkové, nebo dvoulůžkové. Mají koupelnu, WC, LCD TV s 60 satelitními programy, minibar, trezor, fén, telefon, žehlič kalhot, radiobudík a kouřový detektor. Jsou vybaveny velkým dvoulůžkem o rozměru 1,8 x 2,0 m. 54 JEDNOLŮŽKOVÝCH POKOJŮ SUPERIOR o ploše 23,0 m² v 6. až 11. podlaží je klimatizováno. Pokoje Mají koupelnu, WC, LCD TV s 60 satelitními programy, minibar, trezor, fén, telefon, žehlič kalhot, radiobudík a kouřový detektor. Jsou vybaveny velkým dvoulůžkem o rozměru 1,4 x 2,0 m. 20 DVOULŮŽKOVÝCH POKOJŮ DESIGN ve 12. podlaží hotelu využívá nádherného a jedinečného pohledu na panorama města Brna. Pokoje svou netradiční dispozicí, designem nábytku, použitými materiály i zařizovacími předměty od renomovaných firem, vytvářejí neopakovatelnou atmosféru. Pokoje DESIGN jsou klimatizovány. Mají netradičně řešenou koupelnu, která je součástí pokoje, stejně jako WC. Dalším příslušenstvím těchto pokojů je LCD TV s 60 satelitními programy, minibar, trezor, fén, telefon, radiobudík a kouřový detektor. Jsou vybaveny velkým dvoulůžkem o rozměru 2,0 x 2,0 m pro možnost využití pokoje jedním nebo dvěma hosty. 12 POKOJŮ SUPERIOR SUITE o ploše 48,0 m² v 6. až 11. podlaží je klimatizováno. Pokoje Mají koupelnu, WC, LCD TV s 60 satelitními programy, minibar, trezor, fén, telefon, žehlič kalhot, radiobudík a kouřový detektor. Jsou vybaveny velkým dvoulůžkem o rozměru 2,0 x 2,0 m.

Recenze

Super hotel se skvělou polohou Hotel, který je moderně vybavený. Na někoho můžou být pokoje až moc křiklavé. Super je rozdělení koupelny a záchodu. Na recepci moc milý personál, který ochotně odpoví na všechny otázky. Ze snídaně si každý návštěvník vybere.
Monnyy017 08.2019

Na služební cestu dotačující Pokoje sice nové, ale až moc barevné. Ráno vás probudí splachování záchodů ostatních hostů hotelu. Recepce při příjezdu nepodala žádné informace jako, kde se pokoj nachází nebo o snídani. Zaměstanci byli všichni velice milý, ale trochu chaotický. Jinak skvělé snídaně s bohatým výběrem všeho. Také skvělá poloho, jen kousek chůzí do centra.
Petra Gottfried 04.2019

Dobrý hotel v centru Pro služební cestu ideální volba. Centrální poloha, pěšky jste za pár minut v historickém centru. Hotel je sice pořád trochu poznamenaný socialistickou minulostí, ale snaží se o posun. Pokoj příjemný, snídaně dobrá.
Jan K 03.2019

Dobrá poloha Ideální hotel pro přespání na služební cestě, pokoje jsou relativně moderně vybavené, udržované a personál příjemný. Oddělené WC od koupelny je vydařené kosntrukční řešení. Bufetový výběr jídel na snídani je poměrně rozsáhlý. Hotel je na dosah centra Brna, na náměstí Svobody je to 5-10 minut pěšky. V rezervaci byla objednána velká postel, nicméně pokoj byl zařízen dvěma jednolůžky (nicméně v rezervaci bylo zmíněno "v závislosti na dostupnosti"). Shrnuto, za vcelku rozumné peníze člověk dostane zcela odpovídající služby.
Radža 03.2019

Pěkný hotel, dobrá poloha Nově zrenovovaný a moderně zařízený pokoj, dobrá a bohatá snídaně. Poloha hotelu téměř v centru, takže všude dojdete pěšky. Pokud máte ale okna směrem na hlavní ulici, připravte se na hluk. Nevýhodou je, že parkování není v ceně.
SaSandrine 02.2019

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

restaurace v hotelu

Extra

U NÁS BUDETE V BEZPEČÍV rámci ochrany hostů a zaměstnanců po COVID-19, přijal hotel Continental nové standardy v oblasti hygieny a zdraví, s důrazem na minimální sociální interakci a pravidelnou dezinfekci prostor. Přísná pravidla vycházíejí z globálních hygienických standardů i nařízení vydaných Ministerstvem zdravotnictví v ČR.Postaráme se o to, aby Váš pobyt v hotelu Continental byl stejně příjemný, ale i bezpečný - jako kdykoliv jindy.Vaše bezpečnost je pro nás prioritou - 90% personálu hotelu je naočkováno třema dávkami vakcínyproti covidu!
Restaurace á la carte bude uzavřena od 28.5. 2022 do 31.8.2022. Vířivka je mimo provoz do odvolání.

Jak se k nám dostat?

PŘÍJEZDOVÉ TRASY směr z Prahy D1 / E50, E65 Použijte EXIT 194B (EXIT Brno-centrum) a sledujte označení Centrum směr z Vídně E461 směr z Bratislavy D2 / E65 EXIT Brno-centrum směr ze Svitav E461 směr z Olomouce E50 HLAVNÍ VLAKOVÉ NÁDRAŽÍ – HOTEL CONTINENTAL pěšky asi 15 až 20 minut přes centrum města (Masarykova ul. – nám. Svobody – Rašínova ul. – Moravské nám. – Kounicova ul.) tramvají č. 1 ze stanice Hlavní nádraží, směr Řečkovice, výstupní je druhá zastávka, tedy Moravské nám. – dále pěšky na Kounicovu ul. AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ, ul. BENEŠOVA – HOTEL CONTINENTAL tramvají č. 1 ze stanice Hlavní nádraží, směr Řečkovice, výstupní je druhá zastávka, tedy Moravské nám. – dále pěšky na Kounicovu ul. tramvají č. 1 ze stanice Rooseveltova ul., směr Řečkovice, výstupní je první zastávka, tedy Moravské nám. – dále pěšky na Kounicovu ul. AUTOBUSOVÉ NÁDRAŽÍ, ul. ZVONAŘKA – HOTEL CONTINENTAL tramvají č. 12 – výstupní stanicí je Hlavní nádraží – zde přestup na tramvaj č. 1, směr Řečkovice, výstupní je zastávka Moravské nám. – dále pěšky přes park na Kounicovu ulici; budova hotelu se nachází hned na začátku této ulice – je to vysoká třináctipodlažní budova a na střeše má nápis HOTEL CONTINENTAL