Filtry

Alton Hotel

Hotel Okamžitá rezervace
Legerova 757/62, 12000 Praha Ukázat na mapě
?
Hotel nabízí 28 kompletně vybavených a klimatizovaných pokojů. V hotelu je k dispozici bezplatné připojení k internetu rychlostí až 4 Mbps v každém pokoji a dále bezdrátová síť WiFi.K základnímu vybavení každého pokoje patří televize (TV+SAT), lednička, telefon s přímou provolbou, WC s koupelnou, trezor, stolek s křesílky, internetová přípojka a pokrytí WiFi signálem. K dispozici jsou jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové pokoje a na požádání i čtyřlůžkové pokoje. Hotelovým hostům je k dispozici 7 garážových stání. Snídaně je podávána formou švédského stolu v krásném prostředí hotelové restaurace denně od 7:30 do 10:30 hodin.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Hotelový transport Informační služba Internetový koutek Klimatizace Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Praní prádla Recepce Taxi TV Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.02 km Tramvajová zastávka 0.05 km Vlaková zastávka 0.5 km Lobby bar Pizzerie 0.02 km Restaurace Snídaně Kadeřnictví/salón krásy 0.3 km Pantofle Wellness/lázně 0.1 km Nekuřácké prostředí

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Zažijte s námi vánoční náladu, silvestr a Nový rok v Praze

Využijte možnosti si zamluvit ubytování na silvestrovský večer v Praze. Zkusíme vás inspirovat co lze o Silvestrovském pobytu v Praze dělat.

Slevové karty dle regionu: Praha

Chystáte se na důkladnou návštěvu naší metropole a hledáte, jak navštívit co nejvíce památek a zažít co nejvíce zážitků za rozumné peníze? Pak Pražská turistická karta - PRAGUE CARD, může být ta pravá volba pro vás.