Filtry

Hospoda Na Louži s.r.o.

Hotel Okamžitá rezervace
Kájovská 66, 38101 Český Krumlov Ukázat na mapě
?

Ve dvou patrech domu je 10 hostinských pokojů s 27 lůžky - 5 dvoulůžkových, 3 třílůžkové a 2 rodinné 2+2. Každý pokoj má vlastní sprchu a WC. Klasické snídaně (káva, čaj, obložené mísy, pečivo, džem, máslo…) jsou podávány v hospodě v přízemí.

Pokoje jsou označeny jmény vztahujícími se k rodinné tradici majitelů nebo k osobnostem spojeným s městem Český Krumlov. Každá místnost je jiná stavebně i vzhledově, každá má svou atmosféru. Jsou zde zachovány stovky let staré stavební prvky a historické detaily jako dřevěné konstrukce krovů, dřevěné i klenuté stropy, podlahy, dlažby, okna a dveře, schody se zábradlím. Místnosti jsou zařízeny originálním nábytkem a vybavením z počátku minulého století. Snahou bylo upřednostnění stylu a autentičnosti před luxusem. Díky tomu může host zažít romantickou atmosféru minulosti, aniž by musel výrazně slevovat z nároků na dnes běžné pohodlí.

Nenajdete zde například televizi či rádio, zato si můžete v hospodě příležitostně poslechnout piáno nebo si na ně i zahrát.

Zaparkovat je možné na některém ze tří blízkých hlídaných parkovišť za poplatek 100 Kč/parkovací karta/24 hod., karta k vyzvednutí na hotelu.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.6 km Nekuřácké prostředí Informační služba Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 0.9 km Aerobik 4.5 km Beachvolejbalový kurt 1 km Bowling 0.6 km Golf 8.5 km Půjčovna kol 0.1 km Půjčovna sportovního vybavení 0 km Squash/ricochet 4.5 km Stolní tenis 3.2 km Střelnice 3.6 km Tělocvična/sportovní hala 1 km Tenisový kurt - venkovní 1 km Tenisový kurt - vnitřní 1 km Aquapark 28 km Autobusová zastávka 0.8 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.17 km Diskotéka 0.5 km Divadlo 0.45 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.85 km Noční klub 0.5 km Park 0.45 km Přírodní koupání 1.5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 2 km Bar 0 km Cukrárna 0.15 km Kavárna 0.1 km Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 6 km Bazén - vnitřní 2.5 km Fitness 4.5 km Jóga 3.2 km Kadeřnictví/salón krásy 0.3 km Parní sauna 2.5 km Sauna 4.5 km Lyžařský vlek 31.5 km Půjčovna lyží 31.5 km Masáže 2.2 km Solárium 2.2 km Wellness/lázně 2.2 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Stravování

Kuchyně je zaměřena na klasická česká jídla jako vepřová pečeně, guláš, svíčková, pečená kachna a další místní speciality. Čepuje se dobře ošetřené světlé a černé pivo z místního pivovaru Eggenberg, dále jsou v nabídce nealko nápoje od firmy ZON Třebíč, výběr z moravských vín a klasické české kořalky jako Becherovka, Fernet, slivovice, rum. V hospodě je i piano, takže kromě jídla a pití mají hosté možnost příležitostně poslouchat živou hudbu, protože muzika do české hospody patří.