Filtry

Valašský hotel a Pivní lázně OGAR

Hotel Na poptávku
Hlavní 47, 76326 Pozlovice Ukázat na mapě

"OGAR"se nachází na jihovýchodě Moravy na samé hranici chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, v největších moravských lázních Luhačovice. Hotel nabízí ubytování ve 20ti dvoulůžkových, třílůžkových pokojích a apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní vanou nebo sprchovým koutem a WC. V pokojích jsou televizory se satelitním přijímačem. Stravování je zajišteno v nově zrekonstruované restauraci "Valašský šenk".

Dopřejte svému tělu, mysli a svým smyslům potěšení v naše wellness centru, protože každý den bychom měli zažít něco příjemného.
Nabízíme Vám:
Relaxační masáže, které jsou velmi účinné v boji s každodenním stresem.
Finskou saunu, která dokonale pročistí Váš organismus.

Můžete u nás zdarma využít WI-FI připojení a parkování.


Okolí

Hotel a valašský šenk Ogar je situován cca 500 m od přehrady, kde je i nově zbudovaný aquapark, v klidné části městyse Pozlovice.                                                   K lázeňské kolonádě, vzdálené 3 km od hotelu, se dostanete buď procházkou malebnou krajinou, či pomocí městské dopravy,                                                         jejíž zastávka zastávka se nachází přímo před hotelem.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Dětský koutek Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 5 km Parkoviště pro autobusy a kamiony Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Recepce Sekretářské služby Taxi Úschovna zavazadel Vícejazyčný personál Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 4 km Beachvolejbalový kurt 2 km Billiard 3 km Bowling 0.01 km Lyžařský vlek 4 km Minigolf 2 km Půjčovna kol 5 km Půjčovna sportovního vybavení 4 km Šipky 3 km Stolní hry Stolní tenis 0.5 km Tělocvična/sportovní hala 0.2 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka 0.01 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Diskotéka Divadlo 3 km Houbaření Jízda na koni Kino 4 km Noční klub 4 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 5 km Vyhlídkové lety Bar Cukrárna 0.01 km Internetová kavárna Kavárna Lobby bar Pivnice Pizzerie 0.01 km Restaurace Snack bar Snídaně Speciální dietní menu/bezlepková dieta Vinárna Zahrádka Bazén - venkovní 3 km Bazén - vnitřní 0.5 km Masáže Parní sauna 4 km Perličková vana 0.5 km Sauna Solárium 0.5 km Wellness/lázně

Pokoje

Kromě standardních komfortně vybavených dvou až tří lůžkových pokojích nabízíme pobyt v pokoji s vířivou vanou, kde uvolníte ztuhlé svaly, ulevíte bolavým zádům, napětí povolí. Originální je též pobyt v novém apartmá, který se běžně využívá jako svatební, ale i pobyt ve valašské jizbě, kde na Vás dýchne atmosféra minulých dní.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Události

Mimo pravidelné kulturní akce, taneční večery a večery u cimbálu, pořádáme i gurmánské zážitky, mezi něž patří například velmi oblíbená "Valašská žranice            aneb Ogar Food Festival", kde ochutnáte speciality naší kuchyně s neomezenou spotřebou.

Každý víkend nabízíme originální víkendové menu (Velikonoční menu, Zahraniční kuchyně,...).

Pravidelně též pořádáme akce pro seniory (Menu á 39,- Kč), pobyty last-minute,...

Stravování

"Valašský šenk" je svým originálním prostředím vhodný pro společenské posezení, pořádání večerů u cimbálu a dalších komorních kulturních akcí. Podávají se zde jídla valašské i mezinárodní kuchyně na vysoké úrovni a ve velmi dostupných cenách. Kmotry "Valašského šenku" OGAR jsou významné osobnosti - Jarmila Šuláková a Jiří Pavlica, kteří hotel řádně pokřtili pravou valašskou slivovicí.

Pro pořádání oslav, svatebních hostin a konferencí je k dispozici nově rekonstruovaný sál a dva salonky. Kapacita sálu je 90 osob, kapacita salonků je 30 osob.             Při příležitosti konferencí a školení je k dispozici technické vybavení a všechny místnosti dovolují více možností uspořádaní stolů a židlí.                                                         Sál i salonky lze vzájemně propojit, proto je jejich kapacita maximálně variabilní.

Extra

KULTURNÍ CENTRUM VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ

Novým pokračovatelem tradice rodiny Nesázalových je Valašský šenk Ogar, který si získal nečekanou přízeň nejen svým výjimečným prostředím,                              svou výjimečnou kuchyní, ale i výjimečnými kulturními programy, jež hotel Ogar pořádá. V rámci jeho festivalů Kulturní léto a Hudební doteky                                     se uskutečnily již desítky akcí za nevídaného zájmu návštěvníků všech generací.

Jak se k nám dostat?

Velmi dobrá.