Filtry

Hotel Relax

Hotel Na poptávku
Varšavská 2708, 39005 Tábor Ukázat na mapě
?

Nově postavený tříhvězdičkový Hotel Relax u Drsů nabízí ubytování ve 23 převážně dvoulůžkových, moderně vybavených pokojích a velice kvalitní služby ve vinárně, stylové podzemní restauraci a hotelovém sále, vhodným pro uspořádání školení,kongresů,prezentací, svateb, podnikových i soukromých večírků a jiných společenských akcí. Sauna, vířivá vana,posilovna,solárium, ricochetové kurty, spinning, masáže a obzvláště SOLNÁ JESKYNĚ Vám jistě pobyt zpříjemní


Okolí

K výletům do nedalekého okolí přímo vyzývá krásné historické centrum Tábora, Chýnovské jeskyně či trosky hradu Kozí Hrádek.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Cateringové služby Konferenční/společenská místnost Praní prádla Sekretářské služby Taxi TV Půjčovna sportovního vybavení 0 km Šipky 0 km Úschovna jízdních kol Rybolov Vyhlídkové lety Restaurace Snídaně Vinárna 0 km Fitness 0 km Perličková vana 0 km Sauna 0 km Solárium 0 km

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, telefonem, lednicí a televizorem se satelitním příjmem.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Lipno.card

Lipno - "jihočeské moře" láká k návštěvě celý rok a rozhodně má co nabídnout. Pokud jste zastáncem aktivního trávení volného času, pořiďte si Lipno.card, která je nově k dostání zdarma za vratnou zálohu 100,- Kč, má neomezenou platnost a můžete využít jak v létě, tak v zimě.

Slevové karty dle regionu: Toulavka

Toulavka - elektronická zážitková karta či papírový leták pro turistickou oblast Toulava, nacházející se na pomezí Jižních a Středních Čech, vám umožní čerpat množství slev a bonusů a je zcela zdarma.


Události

Pro ubytované hosty je vstup do solné jeskyně zdarma

Stravování

Vynikající gastronomické služby poskytuje naše stylová restaurace pro 60 osob, příjemně strávený večer slibuje také vinárna s 35 místy.

Extra

Děti do 2 let zdarma, děti do 6 let sleva 50% z lůžka a děti do 12 let sleva 30% z lůžka.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 200 m
Autobusové nádraží: 2000 m
Centrum: 2500 m
Vlakové nádraží: 2000 m