Filtry

Hotel Morava

Hotel Na poptávku
Horní náměstí 258/16, 66902 Znojmo Ukázat na mapě
?

Hotel Morava se nachází v klidné, historické části města, blízko hlavních kulturních památek včetně znojemského hradu, podzemí a rotundy sv.Kateřiny. Je situován v blízkosti národního parku Podyjí a nabízí široké kulturní vyžití. Součástí hotelu je vinný sklípek, který láká k posezení u číše vína.Sklípek je možné využít pro společenské akce tak i pro individuální hosty ke strávení příjemného večera. Parkovat můžete přímo před hotelem nebo v hotelovém dvoře. K dispozici jsou 2 až 4 lůžkové pokoje. V každém pokoji je k dispozici příslušenství s koupelnou, předsíňka, lednička a TV, fén.V přízemí hotelu se nachází recepce s barem a snídarnou.V hotelovém dvoře se nachází kadeřnictví.


Okolí

Hotel a restaurace Morava se nachází v přímé blízkosti nejvetších znojemských památek včetne znojemského hradu, podzemí a Rotundy sv. Kateřiny. Z hisrotického centra je možno během několika minut sejít do národního parku Podyjí.


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezpečnostní schránka Cateringové služby Informační služba Klimatizace Konferenční/společenská místnost Místo vyhrazené pro kuřáky Obchodní centrum 0.05 km Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Taxi TV Vícejazyčný personál Zdravotní středisko 2 km Billiard 0.5 km Bowling 2 km Golf 19 km Horolezectví 0.5 km Půjčovna kol 1 km Šipky 0.4 km Squash/ricochet 1.5 km Střelnice 10 km Tělocvična/sportovní hala 0.5 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Tenisový kurt - vnitřní 2 km Aquapark 1.5 km Autobusová zastávka 1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.25 km Diskotéka 0.4 km Divadlo 0.6 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 2 km Kino 0.5 km Noční klub 0.4 km Park 0.25 km Přírodní koupání 1.5 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Vyhlídkové lety Bar Cukrárna 0.1 km Kavárna 0.05 km Pivnice 0.03 km Pizzerie 0.1 km Restaurace 0.03 km Snídaně Vinárna 0.05 km Vinný sklípek Zahrádka Bazén - venkovní 1.5 km Bazén - vnitřní 0.3 km Fitness 0.05 km Jóga 1.2 km Kadeřnictví/salón krásy 0.1 km Koupele 0.4 km Masáže 0.03 km Perličková vana 0.8 km Sauna 0.4 km Solárium 0.4 km Wellness/lázně 0.4 km

Pokoje

V Hotelu Morava jsou k dispozici jsou 1 až 4 lůžkové pokoje. V každém pokoji je vlastní příslušenství s koupelnou,fénem, předsíňka, lednička,minibar a TV. Rezervovat je možné pokoje do náměstí či hotelového dvora.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

V přízemí Hotelu Morava se nachází bar nabízející nealkoholické i alkoholické nápoje.

Extra

Hotel Morava poskytuje výrobu studených výrobků dle Vaší objednávky pro společenské události. Zajištění pořádání hostin a rautů (doma, ve sklípku apod.) V salonku Vám mimo jiné Hotel připraví svatební hostiny a jiné oslavy, schůze apod., posezení ve vinném sklepě s možností řízené degustace vín...

Jak se k nám dostat?

Autem Směrem od Prahy skrz ulici Pražská na náměstí svobody (první velké náměstí).Na náměstí svobody zabočit do prava do centra města.Dále skrz Divišovo náměstí na Horní náměstí kde se hotel po levé straně nachází. Směrem od Brna skrz ulici Pohraniční stráže.Na kruhovém objezdu směrem na Prahu až na náměstí Svobody kde zabočit doleva do centra města.Dále skzr Divišovo náměstí na Horní náměstí kde se hotel po levé stravě nachází. Vlakem Vlakové nádraží Znojmo Autobusem Autobusové nádraží Znojmo Letadlem Z Brna smerem na Vídeň a dále směrem na Znojmo Z Vídně směrem na Českou Republiku,Prahu a Znojmo