Filtry

Hotel Slávie

Hotel Na poptávku
Ústecká 18, 51743 Potštejn Ukázat na mapě
Hotel Slávie se nachází v městysu Potštejn a nabízí ubytování v deseti dvou až čtyřlůžkových pokojích. Potštejn se nachází v podhůří Orlických hor, známé díky zřícenině hradu Potštejn. Dvoupodlažní objekt hotelu Slavie byl postaven Karlem Hostinským. Tato budova nahradila budovu zájezdního hostince, o které jsou zmínky již z roku 1766. Hotel nabízí ubytování v 10 dvou ža čtyřlůžkových pokojích vybacených WC a sprchou. Celková kapacita hotelu je 45 lůžek. K hotelu patří také parkoviště přímo před vchodem. V hotelu je možné restaurace, která nabízí jak klasickou českou, ale i mezinárodní kuchyni.

Okolí

V okolí hotelu Slávie se nachází již zmiňovaný hrad Potštejn, respektive jeho zřícenina. Mezi další perly okolí patří určitě hrad Litice, zámek Opočno, Častolovice a nezaměnitelná krása přírody Orlických hor.

Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Informační služba Konferenční/společenská místnost Postýlka Přednáškový sál TV Zahrada Billiard 0.5 km Bowling 9 km Golf 20 km Lyžařský vlek 5 km Tělocvična/sportovní hala 9 km Tenisový kurt - venkovní 0.4 km Tenisový kurt - vnitřní 9 km Aquapark 14.5 km Autobusová zastávka 0.05 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Divadlo 3 km Houbaření Jízda na koni Letiště 48.1 km Park 0.25 km Přírodní koupání 2 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.58 km Cukrárna 0.1 km Kavárna 0.1 km Pivnice Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 14.5 km Bazén - vnitřní 14.5 km

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

V hotelu Slávie Potštejn se nachází restaurace, s kapacitou 50-ti míst. Restaurace nabízí pestrý sortiment minutek i řadu místních specialit. Pravidelně se zde pořádají vepřové a zvěřinové hody.

Jak se k nám dostat?

Rychnov nad Kněžnou 11 km, Vamberk 5km