Filtry

Hotel Sádek

Hotel Na poptávku
Díly 124, 34401 Díly Ukázat na mapě
?

Nově zrekonstruovaný Horský hotel Sádekse nachází uprostřed malebné vesničky Díly v samém srdci horního Chodska. Obec Díly leží na území přírodního parku Český les, nedaleko jeho nejvyššího vrcholu Čerchova.

V současné době poskytuje hotel Sádekubytování o celkové kapacitě 50 lůžek. Recepce je hlavním centrem provozu hotelu. Pracovníci recepce Vám rádi pomohou s objednávkou taxi, odesláním faxu, připojením k Wifi internetu.

Od začátku roku 2009 je pro hosty k dispozici wellness a infra Sauna.


Okolí

Sportovní vyžití v hotelu a okolí: V areálu hotelu je fitness, tenisové kurty, fotbalové hřiště (300 m) - kuželna (150 m). Půjčovna horských kol, jízda na koni, cykloturistika, rybaření, letní koupaliště a krytá tenisová hala v Klenčí pod Čerchovem. Krytý bazén v Domažlicích, krytý bazén s tobogánem ve Waldmünchenu, vyznačené turistické trasy.

Lyžařské a běžecké tratě, lyžařská sjezdovka (přeshraniční lyžařská oblast Čerchov - Gibacht).


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Cateringové služby Hotelový transport Informační služba Konferenční/společenská místnost Pokojová služba Postýlka Praní prádla Přednáškový sál Sekretářské služby Taxi Terasa TV TV místnost Vícejazyčný personál Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Bowling 0.1 km Golf 10 km Lyžařský vlek 1 km Minigolf 3 km Potápění 0.02 km Půjčovna kol Půjčovna sportovního vybavení Stolní tenis Tělocvična/sportovní hala Tenisový kurt - venkovní 0.1 km Tenisový kurt - vnitřní 2 km Úschovna jízdních kol Úschovna lyží Autobusová zastávka Dětské hřiště 0.05 km Houbaření Kasíno 10 km Lov Noční klub 3 km Rybolov Vlaková zastávka 0 km Bar Kavárna Lobby bar Pivnice Restaurace Vinárna 3 km Zahrádka Fitness Koupele Masáže Perličková vana Sauna Solárium Wellness/lázně

Pokoje

Celková kapacita Horského hotelu Sádekje 50 lůžek. Z toho 4 apartamenty po 3 lůžkách a 19 pokojů po 2 lůžkách.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevným televizorem a Wifi internetem. Samozřejmostí je též bezbariérový přístup, bazbariérový vstup na WC a osobní výtah do všech pater.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Stravování

K dispozici je restaurace (50 míst), Formanka (18 míst), salonek (18 míst), Bar (18 míst), Terasa (30 míst). Snídaně jsou připravovány ve formě švéských stolů a jsou zahrnuty do ceny ubytování.

Všechny společenské prostory jsou klimatizovány. Při příznivém počasí v letní sezoně můžete využít restaurační terasu, kde Vám bude nabídnut stejně široký sortiment jídel a nápojů jako v hotelové restauraci.