Filtry

Hotel Celerin

Hotel Okamžitá rezervace
Náměstí Zachariáše z Hradce I/43, 58856 Telč Ukázat na mapě

Hotel je umístěn na náměstí Zachariáše z Hradce, s výhledem na celé náměstí. Poskytuje svým návštěvníkům veškeré pohodlí a zajišťuje možnosti rekreačního pobytu v klidném domácím prostředí. Hosté mohou parkovat na náměstí v blízkosi hotelu.


Okolí

Město Telč je jako ojedinělá kulturní památka zapsaná do seznamu kulturních památek UNESCO, najdete zde náměstí se zámkem v renesančním stylu, nejstarš amátky z období gotiky (např.: Svatodušní věž), v areálu zámku je stálá expozice obrazů Jana Zrzavého. Město je dále  obklopeno okolím s četnými možnostmi rekreace = lesy, rybníky, výlety do okolí za dalšími turistickými zajímavostmi. V blízkosti se také nachází mistrovské golfové hřiště.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0.3 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Pokojová služba Postýlka Směnárna 0.02 km Taxi TV Úschovna zavazadel Venkovní gril Vícejazyčný personál Zahrada Zdravotní středisko 0.5 km Bowling 0.5 km Golf 3 km Golfový trenažér 14 km Lyžařský vlek 8 km Potápění 22 km Půjčovna kol 0.5 km Stolní tenis Střelnice 11 km Tenisový kurt - venkovní 2 km Úschovna jízdních kol Aquapark 14 km Autobusová zastávka 1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště Diskotéka 0.5 km Houbaření Jízda na koni Park 0.4 km Přírodní koupání 8 km Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 1 km Cukrárna Kavárna Pizzerie 0.1 km Restaurace 0.1 km Snídaně Zahrádka Perličková vana 0.5 km Sauna 0.5 km Wellness/lázně 0.5 km Noční klub 0.5 km

Pokoje

Hosté se mohou ubytovat v jednoulůžkových a dvoulůžkových pokojích. Jeden z pokojů má bezbariérový přístup. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním WC, sprchou nebo vanou a bidetem. Z některých pokojů je výhled do zahrady a z některých na krásné náměstí města Telč.

Recenze

Nafintěné nic Hotel na náměstí, bez parkování. Nábytek v pokoji ala baroko, natřený olejovou barvou, obouchaný, těsně před likvidací. Dámský perzonál budí od rozednění vyprávěním prožitků pod okny, na chodbách i v jídelně. Snídaně v cenně je bezcenná, v krají regionálních potravin bez nápadu a z igelitů. Hygienik by to po pěti minutách asi nechal zavřít. Perzonálu je to ale jedno, evidentně majitel netuší, co se tam děje. Jedna noc, až příliš.
stanislavmilion 09.2019

Pěkný hotel uprostřed Telče Pěkně vybavený hotel v rohu telčského náměstí. Možnost výběru pokoje s okny do náměstí nebo do zahrady. Snídaně jsou podávány formou studeného bufetu v přízemí hotelu. Vynikající personál recepce, který nemá problém pomoci s jakýmkoliv problémem. Určitě se vrátíme.
Tomas M 06.2018

Prodloužený víkend Hotel je na dobrém mistě přímo na náměstí,příjemná cukrárna s domácími zákusky dobrá káva hned u hotelu také nemá chybu,Musím podotknout velmi příjemná slečna na recepci ochotná a každému chce vyjít vstříc.Pokoje čisté,Dana.Česká Lípa
danapelunkova 10.2017

Pod křídly renezance Hotel s výhledem na celé Telčské náměstí a zámek. Romantické pokoje s velmi pohodlnými postelemi. Křesla byla poněkud prosezená a jistou obměnu by si zasloužila. Koupelna poskytuje velkou vanou příjemný relax unaveným hostům. Objekt nemá výtah a mírně zatočené schodiště objemnější zavazadla se do pater stěhují nekomfortně. Snídaně jsou formou velmi skromného švédského stolu, což je k ceně ubytování tak trošku handicap (a chlebíčky zbylé z předešlého dne - místní cukrárna - dojem rozhodně nevylepší). U hotelu je zahrada, ale míst k posezení není dostatek. Pokoje nejsou klimatizovány. Na pokojích je ventilátor, který díky hlučnosti (respektive vrzání ložiska) spánku příliš nepřeje. Okna. respektive křídla nejsou zajistit proti zabouchnutí hrozící vysklením při průvanu. Součástí
Tadeáš H 08.2017

Pěkný hotel, příjemná obsluha Rozhodně lze doporučit, příjemný personál, pěkně vybavený hotel na náměstí, dole úžasná cukrárna. Prostředí přátelské k dětem. Jediná komplikace, parkuje se na náměstí, hotel má omezený počet povolení.
Michaela P 04.2017

Dostupnost a rezervace