Filtry

Hotel Slavie

Hotel Okamžitá rezervace
Svobody 75/32, 35002 Cheb Ukázat na mapě
3,0

Nabízíme:
Ubytování v jednolůžkových a více lůžkových pokojích.
Možnost internetového připojení v prostorách hotelu a baru.
Zdarma parkoviště hlídané kamerovým systémem.
Bezbariérový přístup do hotelu, výtah.
Trezor na každém pokoji.

Vybavení a služby hotelu:

* Ubytování v jednolůžkových a více lůžkových pokojích s příslušenstvím
* Možnost internetového připojení v prostorách hotelu a baru
* Zdarma parkoviště hlídané kamerovým systémem
* Recepce k dispozici 24 hodin
* Trezor na každém pokoji
* Club bar
* Hotelový výtah
* Kopírování
* Buzení
* Fax


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Bezpečnostní schránka Místo vyhrazené pro kuřáky Parkoviště pro autobusy a kamiony Přednáškový sál Recepce Taxi TV Výtah Úschovna jízdních kol Autobusová zastávka 0.5 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.2 km Diskotéka 0.05 km Divadlo 0.35 km Houbaření Jízda na koni Kasíno 1 km Kino 0.1 km Lov Noční klub 0.01 km Přírodní koupání 3 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.8 km Vyhlídkové lety Bar 0.01 km Cukrárna 0.3 km Kavárna 0.05 km Pivnice 0.15 km Pizzerie 0.4 km Restaurace 0.05 km Snack bar 0.25 km Vinárna 0.4 km Sauna 0.6 km Solárium 0.3 km Wellness/lázně 6 km Snídaně

Pokoje

Zatím nemáme podrobný popis pokojů

Recenze

Zima v pokoji, příště jinam Mezi klady hotelu Slavie v Chebu patří jeho umístění – je lokalizován na pěší zóně, zhruba jen 400 metrů od železničního nádraží a ještě kratší vzdálenosti od historického centra města. Recepční hotelu jsou vstřícné, ale jejich možnosti jsou vzhledem k postoji majitelů hotelu velmi omezené. Dvoulůžkové pokoje jsou standardně velké, vybaveny televizí atd. Záporem je špatné topení, což je velmi nepříjemné v zimní sezóně. I při maximálním výkonu hřeje pouze malá část radiátoru – z vlastní zkušenosti mohu uvést, že to se týká více pokojů - což způsobuje vlhké prostředí a neregulovatelný chlad v pokoji. Majitelé hotelu odmítli cokoliv změnit s tím, že je to nově opraveno. Stalo se v listopadu 2019. Perličkou je, že pokud už v jednom pokoji byl koupelnový radiátor (stejné pokoje
Drahoslav 11.2019

Pěkný hotel uprostřed města, v těsné blízkosti starého centra Pěkný hotel. K dispozici velké parkoviště na zadní straně hotelu. Přišel jsem na motorku a mohl jsem ji zaparkovat v garáži zdarma! Cena / kvalita velmi dobrá! Měl jsem místnost s sinlge a na rozdíl od většiny hotelů si účtovali nižší cenu ve srovnání s dvoulůžkovým pokojem. Snídaně musí být rezervována samostatně, ale je to opravdu stojí za to vzít! Bar je hned vedle s malou terasou.
Hans H 06.2019

Nikdy více. V zimním období jsme dostali zcela nevytopený pokoj s vypnutým topením. Po urgenci bylo topení na chvilku zapnuto, opět vypnuto, urgováno a tak stále dokola po celou dobu pobytu. Nakonec jsme odjeli dříve, ptž už nás nebavilo dohadovat se. Snídani jsme vyzkoušeli pouze jednou a vzhledem k tomu, že posezení bylo opět kvůli zimě v restauraci nepříjemné, raději jsme zvolili jiný způsob. Matrace byly na spaní velmi nepohodlné, jednání nevstřícné a určitě se do tohoto hotelu již nevrátíme.
vapvapvap 12.2018

dobré umístění Tento hotel má velmi dobrou polohu a velmi rozumnou cenu. Můj pobyt byl velmi pohodlný a spokojený! Mám-li šanci, navštívím tento hotel znovu. Chex je velmi dobré staré město. Chci znovu navštívit.
きんぎょ漁師 10.2018

Dobré ubytování v centru Chebu Ideální hotel pro nocleh při služební cestě - v centru města na pěší zóně, přesto výborně dostupný autem s parkovištěm hned u hotelu. A to vše za solidní ceny. Čisté pokoje s ledničkou a LCD TV + rychlá wi-fi. Vše co člověk na služebce potřebuje.
Dušan R 05.2016

Dostupnost a rezervace

Napsali jsme pro Vás

Biofarma v Kobyle

Máte rádi přírodu a zvířata a nebojíte se strávit dovolenou jinak? Biofarma v Kobylé vám nabízí ubytování v nových apartmánech, možnost koupání v bazénu a když budete chtít můžete se vy nebo vaše děti zapojit do každodenního života na farmě. Ideální pro skupinu 6-10 lidí.

Golfové ubytování: Západočeské lázně II.

Chcete podniknout Golfovou tour na pár dní po více golfových hřištích v regionu s partnerem nebo skupinou kamarádů? Chtěli byste golf spojit i s příjemným ubytováním či hezkým prožitkem? Zde vám dáváme jak tipy na ubytování poblíž golfových resortů tak i přehled golfových resortů spolu s užitečnými tipy na hru. Navíc hřiště označené symbolem CGK jsou smluvními partnery českého golfového klubu a je možné na nich hrát volně v rámci členství a nebo ze zvýhodněné ceny často i o několik set korun nižší než je uvedeno v oficiálním ceníku hřiště, někdy i více než 50%.


Stravování

Nabízíme
Ubytování v dvoulůžkových a více lůžkových pokojích.
Možnost internetového připojení v prostorách hotelu.
Zdarma parkoviště hlídané kamerovým systémem.
Bezbariérový přístup do hotelu, výtah.
Trezor na každém pokoji.

Extra

Snídaně: od 7.00 do 10.00 v týdnu, od 8.00 do 10.00 o víkendu Cena: 1/osoba: 160,-Kč

Jak se k nám dostat?

Vlastní parkoviště-vjezd z ulice Valdštejnova 21, Cheb.