Filtry

Hotel Květnice

Hotel Na poptávku
nám. Míru 120, 66601 Tišnov Ukázat na mapě
?

Hotel Květnice nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo apartmánu s rohovou vanou. Celková kapacita našeho hotelu je 40 lůžek. Mysleli jsme i na zdravotně hendikepované osoby, a proto je u nás možný bezbariérový přístup ke všem pokojům a také možnost použít výtah. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a televizí se satelitním příjmem. Vaše domácí mazlíčky u nás přivítáme také. Platba je možná hotově, platební kartou nebo na fakturu. Na místě je k dispozici bezplatné parkoviště hlídané bezpečnostním kamerovým systémem.

V hotelové restauraci, s kapacitou 90 míst, se podávají jídla české a mezinárodní kuchyně. Vedle a la carte zde připravujeme obědová menu  a pravidelné kulinářské a společenské akce. Zejména v letních měsících nabízíme velké množství chutných salátů a různých originálních pokrmů doplněné o výběr rozmanitých vín z celého světa.

Rádi Vám zajistíme večery s živou hudbou, cimbálovou muziku, vstupenky na kulturní a společenské akce, služby maséra, zapůjčení vozu, zapůjčení cyklistických kol nebo prodej suvenýrů a mapového materiálu. Také Vám můžeme zprostředkovat návštěvu pivovaru a vinných sklípků, uspořádání zabíjačky či opékání selat, autobusovou dopravu.

Díky své vynikající poloze ve středu města (přímo naproti radnici a kostela) je hotel Květnice vyhledáván především kvůli pořádání svatebních, rodinných a firemních oslav. Salonky a restaurace hotelu Květnice jsou díky své variabilitě vhodné k pořádání různých typů firemních akcí, především školení. Nabízíme také zdarma k zapůjčení technické vybavení.

Malý salonek je ideální pro menší setkání. Nachází se v horní části restaurace a pohodlně se do něj vejde 10 – 15 osob. Zdi jsou obložené zrcadly, která malý prostor opticky zvětšují.

Velký salonek je samostatná místnost s vlastním barem. Je určený pro větší oslavy nebo školení. Má kapacitu 40 osob. Na veškeré akce lze zajistit dekorace a doprovodný program dle Vašich představ.


Okolí

Hotel je také pro svoji centrální polohu vynikajícím výchozím bodem nejen k výletům, ale i pro návštěvu města Brno a okolí. Okolí města Vám k poznání může nabídnout údolí řeky Svratky, Žďárské vrchy a mnoho dalších kulturních a historických památek.

V blízkosti hotelu se nachází bowling, fitcentrum, wellness, kino a další. Nebo si také můžete udělat výlet a zajet se podívat na některou z mnoha památek a zajímavostí. V okolí se nachází například Klášter Porta Coeli, Stezka Járy Cimrmana nebo Hrad Pernštejn. 


Vybavení

Bezdrátový internet Domácí mazlíčci Parkoviště 0.01 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Cateringové služby Informační služba Konferenční/společenská místnost Kuchyň Místo vyhrazené pro kuřáky Pokojová služba Praní prádla Přednáškový sál Recepce Taxi Výtah Zajištění kulturních a sportovních akcí Zdravotní středisko 0.2 km Billiard 0.7 km Bowling 0.7 km Golf 100 km Lyžařský vlek 2 km Půjčovna kol Střelnice 1 km Tenisový kurt - venkovní 1.5 km Tenisový kurt - vnitřní 1.5 km Úschovna jízdních kol Aquapark 67 km Autobusová zastávka 0.1 km Cyklotrasy v okolí Dětské hřiště 0.3 km Houbaření Jízda na koni Kino 0.2 km Letiště 35 km Rybolov Turistické trasy v okolí Vlaková zastávka 0.5 km Bar Cukrárna 0.07 km Kavárna Pivnice Restaurace Snídaně Zahrádka Bazén - venkovní 1 km Fitness 0.4 km Kadeřnictví/salón krásy 0.2 km Masáže 0.2 km Perličková vana 11 km Wellness/lázně 11 km

Pokoje

Hotel Květnice nabízí jednolůžkové a dvloulůžkové pokoje s vlastní koupelnou (sprchový kout nebo rohová vana) a bezplatnou Wi-Fi. Prostorově větší pokoje jsou s možností přistýlky.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Restaurace hotelu Květnice s kapacitou 90 míst nabízí pokrmy z tradiční české kuchyně doplněné o pokrmy z kuchyně italské a čerstvé ryby.
Vedle a la carte zde připravujeme obědová menu a pravidelné kulinářské a společenské akce  Zejména v letních měsících nabízíme velké množství chutných salátů a různých originálních pokrmů doplněné o výběr rozmanitých vín z celého světa.

Jak se k nám dostat?

Zastávka: 5 m

Autobusové nádraží: 100 m

Vlakové nádraží: 100 m