Filtry

ALEXANDRIA Spa & Wellness hotel

Spa hotel (lázně) Na poptávku
Masarykova 567, 76326 Luhačovice Ukázat na mapě
?

V samém srdci Luhačovic vyrostl moderní wellness hotel, který je tvořen dvěma vzájemně propojenými objekty. Dvě propojedné budovy – dva světy. To je luxusní hotelový komplex ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotel. Původní budova hotelu nezapírá svůj zrod ve třicátých letech minulého století. Atmosféru tohoto období nese i noblesní Francouzská restaurace a noční klub, které neodmyslitelně patří k bohaté historii ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu. Nová, moderní hotelová část reprezentuje současnou generaci nejmodernějších evropských lázní. Najdete zde hned dvě podlaží velkoryse řešeného wellness centra ve stylu starořímských lázní. Obě patra jsou propojena proskleným panoramatickým výtahem. Wellness centrum v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu patří k největším a nejmodernějším, která v Luhačovicích potkáte.


Okolí

Luhačovice, čtvrté největší a jedny z nejkrásnějších lázní v České republice, leží v malebném údolí chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty s příznivým podnebím a čistým ovzduším. . Rozmanité je také okolí Luhačovic, ve kterém můžete navštívit hrady, zámky, skanzeny i další turisticky zajímavá místa.


Vybavení

Bezdrátový internet Parkoviště 0 km Nekuřácké prostředí Bezbariérový přístup Internetový koutek Klimatizace Recepce Směnárna Výtah Noční klub Bar Kavárna Lobby bar Restaurace Zahrádka Bazén - vnitřní Fitness Masáže Perličková vana Sauna Wellness/lázně Župan

Pokoje

Obě hotelové části disponují celkovou kapacitou 104 lůžek v komfortních pokojích vybavených televizorem se satelitním příjmem, telefonem, sejfem a minibarem. Hlavní budova hotelu nabízí pokoje ve stylu třicátých let minulého století, pokoje poskytují veškerý komfort a pohodlí. Moderní části hotelu jsou vyzdobeny replikami suvenýrů z cest Alexandria Velikého, jehož jméno nová hotelová část nese. K internetu se hosté mohou zdarma připojit v pokojích nebo ve vstupní hale. Pokoje v hlavní budově hotelu a v posledním patře nové ubytovací části jsou klimatizovány.

Recenze

Zatím nemáme žádné recenze

Zaslat poptávku

Napsali jsme pro Vás

Ubytování s degustací a nebo přímo ve vinném sklípku

Vybrali jsme pro vás více než 50 ubytování na jižní Moravě od Znojma až po Uherské Hradiště, která vám mohou zajistit degustaci vína. Jedná se o ubytování v soukromí a nebo v penzionech, pro malé ale i velké skupiny.

Slevové karty dle regionu: Brno

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál! Přehled největších výhod a finanční bilance karty Brnopas najdete níže v článku.


Stravování

Restaurace určená hotelovým hostům nabízí široký výběr jídel i lehkých pokrmů, které nejen potěší chuťové buňky, ale také prospějí zdraví.